Gigi Hadid Stilini Burcuna Göre mi Belirliyor?

Moda ve şov dünyasını kardeşi ve en yakın arkadaşı Kendall ile son birkaç yıldır kasıp kavuran Gigi Hadid stilini belirlerken burcunun özelliklerinden faydalanıyor mu, sizin için araştırdık.

Artık çok iyi biliyorsunuz ki Boğa burcu kadınları kaliteli, klasik ve zevkli giyinmeyi seviyor. Onlar için rahatlık birinci planda. Bir kıyafetin içinde rahat değilse, bu yüzüne yansıyacağı için tercih ettiği her şeyin kalitesine, dokusuna ve kumaşını özen gösteriyorlar. Bu kriterlere uyarak sade ama şık giyinmeye bayılıyorlar. Onlara en çok yakışan renkler ise toprak tonları ve yeşil. Şık olmak için topuklu ayakkabı giydikleri kadar spor ayakkabı da giyiyorlar. Peki, tüm bu özellikleri Gigi ne kadar taşıyor? Öğrenmeye hazır mısın?

Henüz 23 yaşında olan Gigi moda dünyasında olmanın ona sunduğu lüksü sonuna kadar kullanıyor. Lükse son derece düşkün olan her Boğa burcu kadını gibi Gigi de bu özelliği taşıyor. Lüks giyim markalarının her birinden en az 10 tasarımı stilinde görüyoruz. Bunların birçoğu hediye olsa da ünlü model stili için para harcamaktan da asla çekinmiyor.

Bu doğrultular içerisinde tüm kıyafetlerini ve stilini masaya yatırırken Gigi Hadid’in değişime biraz kapalı olduğunu görüyoruz. Bu tam bir Boğa burcu kadını olduğunun göstergesi değil de nedir? Fakat bu özelliğini avantaja çevirmesini de biliyor. Eh, model olmanın verdiği bakış açısıyla asla hata yapmayan model, stilini yaratırken kendine uygun renkleri biliyor ve seçimini ona göre yapıyor. Şimdi kısaca Gigi bugüne kadar neler giymiş inceleyelim.

Kaşmir Kazak

Her Boğa burcu kadını gibi şık giyinmeyi kural haline getiren Gigi sokak stilinde tek renk parçalar giyinmeye bayılıyor. Onu karmaşa içinde hiç görmüyoruz. Eğer birkaç renk kullanacaksa 3 rengi asla geçmiyor. Günlük hayatında en çok tercih ettiği renklerden biri gri. Gri kaşmir kazak dolabının vazgeçilmezi. Bu rengin kazağını her boyda tercih ediyor Gigi. En çok sevdiği göbek dekoltesini bile vurgulayacağı işlemeli bir kaşmir işlemeli kazak almaktan çekinmiyor.

Uzun Etek

Boyunu daha da uzun gösteren uzun etekler ünlü modelin dolabında bir hayli var. Genellikle oversize boğazlı kazak ile tercih ettiği eteklerini mutlaka topuklu ayakkabı giyerek tamamlıyor. Çok yüksek topuklu giymese de en az 5cm tercih ediyor. Kaliteliyi seven model bazen aynı eteği farklı kombinlerle de giymekten çekinmiyor

Jean Seçimi

Ünlü modeli yüksel bel jean dışında bir modeller neredeyse görmedik. Jeanleri mutlaka bileklerini gösterecek şekilde, çoğunlukla bol ve yırtık olarak tercih ediyor. Jean pantolonunu şık üstlerle tercih ederek tam bir sade ve şık Boğa kadını olduğunu vurguluyor.

Palto ve Hırka seçimi

Ünlü model sanki kısa boyluymuş gibi palto seçiminde uzun palto ve hırkalara yatırım yapıyor. Özellikle fazla aparatı olmayan, her kıyafet ile giyilebilecek seçimlere yatırım yapıyor. Pratik bir Boğa kadını gibi üzerine fazla düşünmeden şık olabileceği her parçaya sahip Gigi.

Bomber Jacket

Bomber ceketler sanki sadece Gigi ve Kendall için tasarlandı. Onlar kadar kimseye yakışmayan bu tasarımı Gigi kumaş pantolonla da, saten elbiseyle, siyah jean ile de tercih edebiliyor. Kısa ceket olarak sadece bomber giyen ünlü model nadir de olsa kalça altında biten palto tercih ediyor.

Tek Renk

İşte size tam bir Boğa kadını! Şık, zevkli ve kararlı. Tek renk giyinmeye bayılan ve renklerden korkmayan ünlü model zevkli seçimleriyle iddialı renkleri bile sade bir tasarımmış gibi taşıyabiliyor. Pastel renklerden korkmayan Gigi Boğa kadınının rengi olan yeşilin en açık tonunu tercih etmiş.

Gündüzden Geceye

Tek bir parça ile hem gündüz hem de geceye devam etmeye Boğa kadını kadar bilen ve doğru uygulayan kaç burç olabilir ki? Bu başarmasındaki en önemli sır tek bir rengin tonlarını kullanmasında veya sadece tek bir renk giyinmesinde saklı.

Takım Elbise

Takım elbise sadece erkeklerin tekelinde sanıyorsanız bir boğa kadınının tercih edeceği ve üzerinde taşıyacağı takımları görmemişsiniz demektir. Gigi Hadid bunu o kadar layığı ile taşıyor ki vitrinde ya da podyumda beğenmeyeceğimiz tasarımları bile onun üzerinde çok beğeniyoruz.

Özel Geceler

Geldik özel gecelere… Gigi Hadid burcunun özelliklerinden sadık olmayı sadece ilişkilerinde değil stilinde de vurguluyor. Nasıl mı, hemen inceleyelim.

Kısa Elbiseler

Kısa elbiselerini mutlaka dizlerinin 1,5 karış üzerinde tercih ediyor. Çünkü diz kapaklarını pek sevmiyor ünlü model. Dekoltesi ya da elbise yakası nasıl olursa olsun etek boyu diz kapaklarının 1,5 karış üzeri. Bu konuda oldukça sadık

Kırmızı Elbiseler

Kırmızı Koç burcu kadının rengi olmasına rağmen ünlü model de neredeyse Koçlar kadar hakkını veriyor bu rengin. Çoğunlukla askılı modelleri tercih etse de kırmızı da dekolteden diğer elbise tasarımları kadar hoşlanmıyor. En fazla bacak dekoltesini tercih ediyor.

Siyah Elbiseler

Bacak dekoltesinden başka daha ne yapsın diyorsanız ünlü modelin siyah elbise tercihlerini görmediğinizi düşünüyoruz. Kısa ya da uzun model fark etmez ünlü model siyah bir elbise giyecekse mümkün olduğunca az kumaş bol dekolte seviyor. Göbek, göğüs, bacak her şey mubah! Bu konuda da oldukça sadık tercihlerine…

Beyaz Elbiseler

Siyah elbise modelleri kadar olmasa bile beyaz elbise modellerinde de dekolte tercihlerine yer veriyor. Fakat bu sefer sadık olduğu tercih transparan detaylarda saklı.

Ve Diğer Renk Elbiseler

Ve sizin için seçtiğimiz, ünlü modelin tam bir Boğa kadını şıklığındaki diğer elbise tercihleri…

Saç Modeli Tercihi

Saç modelinde kararlı bir tercihi var Gigi’nin. Gece bir davete gidiyorsa hiç şaşmayan ortadan ikiye ayrılmış ama perçemleri çıkarılmış topuz ya da büyük Hollywood buklesi modeli. Gündüz stilinde ise at kuyruğu ya da uğraşılmamış görünüm adı verilen genellikle deniz tuzu suyu ile belirginleştirilen saçları tercih ediyor. Bunlar dışında bir saç tercih ettiğini görüyorsanız bilin ki her hangi bir çekimden ya da defileden henüz çıkmıştır.

Makyaj Tercihi

İşte tam bir Boğa kadını makyajı! Hiç şaşmayan toprak tonlarındaki makyajını bazen eyeliner ile vurgulasa da, çok nadir olarak kırmızı ruj tonlarını tercih etse de vazgeçemediği makyaj toprak tonlarındaki renkleri ve nude rujları. Ve bu makyajı ona çok yakıştırıyoruz.

Güneş Gözlüğü Tercihi

Boğa kadını aksesuarı denince aklımıza ilk olarak gözlükler geliyor. Gigi’de de hem modeli olduğu ünlü gözlük markasından hem de kişisel tercihi olarak en çok gözlük aksesuarını kullanıyor. Birinci sırada ise yuvarlak çerçeveli modeller bulunuyor.

Boğa burcu ünlü model Gigi Hadid’in stilini sizler için derledik. Size göre de tam bir Bağa kadını değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.