Gelinliğinin Altına Pembe Converse Giyen Burçlar!

Nasıl bir düğün hayal ediyorsun? Deniz kenarında? Otel salonunda? Çiçeklerle kaplı bir kırda? Eminiz gelinliğini şimdiden kafanda tasarlıyorsun! Davetiyesinden, yemek menüsüne, konuklardan, balayına kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyorsun. E bir kere evleniyor insan değil mi? Değil! Yani 5’i de 6’yı da gören çok insan var malumunuz. Fakat düğün mevzularının önemli bir yeri olduğu kova bir gerçek!

Gelin bohçası, arabası, kaynanası, beyaz eşyası, altını, takısı, davulu, zurnası, ayakkabısı! Hazır ayakkabıda bitirmişken gelelim asıl konumuza: Pembe converse! Belki artık demode olmuş olabilir, fakat bir zamanlar nasıl moda olduğunu herkes biliyor, belki hatta kullanmaya devam ediyor. Hatta bazı burçlar düğünlerinde bile tercih ediyor! Kimler mi? Hadi başlayalım!

Yay: Hem Rahat Olsun Hem Pembe!

Kim duracak saatlerde 20 santimetre topukluların üzerinde? Dans etmesi var, oturup kalması var, ayaklarının şişmesi var! Değer mi hiç bu kadar acı çekmeye! İşte Yay burcu kafası! Hem rahatını düşünüyor, hem renk seçimiyle enerjisini gösteriyor! Kafasına estiğini yapıyor, kaynana baskısı ona bir gram işlemiyor! Çünkü doğasında var Yayların rahat hissetmek, tabuları alt üst etmek ve en önemlisi samimiyet!

Koç: Oturmaya mı Geldik?

Belki horon tepecek, belki erik dalı oynayacak! En güzel gününü sonuna kadar yaşayacak! Hem imzayı atacak hem damadın ayağına basacak! E tüm bunları beyaz topuklularıyla mı yapacak? Yok yok azıcık Koç kadınını tanıyorsak girmez o öyle toplara. Giyer ayağına pembe converselerini bakar keyfine. Hem içindeki çocuğun sesini başka nasıl susturacak? Coşkusunu nasıl anlatacak?

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.