Gerilim Tırmanıyor! Muhalif Kovalar Otoriter Aslanlara Karşı!

Biri ego dağlarında kamp kurmuş, diğeri hayatın anlamını uzay yolunda aramış durmuş. Özgür ruhundan gram ödün vermeyen Kovalar, dediğim dedik Aslanlara karşı koymuş! Biri Zodyak’ın kralı, diğeri ise en insancılı. Kova sözünü sakınmaz, Aslan eleştiriyi kaldırmaz. Evet, karakter olarak çok farklılar, ancak birbirlerini tamamladıkları da aşikar. Zıt kutupların birbirini çektiği bir dünyada Aslanlarla Kovalar, kendilerini zorlu bir yolculuğa hazırlasınlar.

İlk buluşma gayet iyi. İkincisi biraz tehlikeli. Üçüncüsü içinse oturup adam akıllı düşünmeli. İki güçlü karakterden bahsediyoruz. Bir tarafta ormanların kralı, diğer tarafta insanlığın kahramanı. Dilinin kemiği olmayan, her an bildiğini okuyan Kovalar, otoritenin başı, gösterişin bir numarasına karşı. Nasıl olacak bu işin sonu? Peki ya hiç mi yok bir çıkar yolu?

Düşünün, aykırı bir yapınız var, sırı dışı olmak kanınızda! Akılcı davranmaktan vazgeçmez, ilkeleriniz aklınızda! E bir de kibirli mi kibirli, keyfine düşkün bir Aslan var karşınızda! Aslında size hayatta başarılar diler, valizinizi alıp ayrı bir gezegene gitmenizi temenni ederdik ki sahip olduklarınız bu uğurda savaşmaya fazlasıyla değer. E birde inatçı yapınız, hiçbir şeyden kaçmayışınız, yüce gönüllü Aslan için savaşmayı kesinlikle hak eder.

Gel gelelim bu iki farklı insan nasıl bir yol çizecek? Belki mıknatıs gibi birbirini çekecek, belki de fırtınalı bir denizde alabora olup gidecek. Bir diğer soru ise etkileyici Aslanın tavırları, aykırı keçiyi nasıl etkileyecek? Muhalif Kova Aslan’a boyun mu eğecek, ipleri eline alıp Üsküdar’ı mı geçecek?

Tamam kolay değil, biri monak, biri demokrat. Ara yolu bulmak pek zahmetsiz olmayacak. Ancak tek bir bildiğimiz var. Özgüveni tam Aslanlar da bildiğini okuyan muhalif Kovalar da sonuna kadar savaşacak, eninde sonunda orta bir yol bulunacak. Belki çok fazla gelecekleri olmayacak, ancak hiçbir şeyin garantisi olmayan şu dünyada en azından içlerinde tek bir ukte kalmayacak. Siz değil miydiniz her konuda fikir sahibi olan, küçük dağları yaratan? Gösterin bakalım hislerinizi, koyun ortaya gerçeklerinizi. İşin sonunda kim kimi avlayacak, kim arkasına bakmadan kaçacak!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.