Gerdek Fotoğrafçılığı Trendi Hangi Burçların Tercihi

Söz, nişan, kına, düğün, balayı… Fotoğrafçılık artık her özel anın bir parçası. Hatta yatak odasına kadar! Abartmıyoruz, ABD’de yaygın bir akım olan gerdek fotoğrafçılığı, özel kavramının giderek ortadan kalktığının bir kanıtı. Üstelik ülkemizde de bu akımın bir parçası olan çiftler mevcut. “First Night” ya da Türkçe karşılığıyla “İlk Gece” konsepti adı altında gerçekleştirilen çekimler; çiftlerin yatak odalarında, pijamalı ya da iç çamaşırlı hallerinden oluşuyor ve anı koleksiyonlarında yerini alıyor. Başkaları ne der bilinmez ama üç burç için bu fikir hiç de absürt değil. Hatta bu akımı onlar bile başlatmış olabilir!

Yatak Odasını Renklendiren Akrep

Akreplerin istediklerinde ne kadar cüretkar olduklarını sanıyoruz anlatmaya gerek yok. Tutkularını ya da arzularını saklama eğilimi gösterdikleri görülmüş şey değil! Partnerleriyle cinsel yaşamlarını renklendirmek adına her şeyi gözü kapalı yapabilir. Gerdek fotoğrafçılığı da bunlardan biri. Yaşamlarının özel anlarını seksi pozlarla ölümsüzleştirmenin kötü yanı ne olabilir ki?

Trendlerin Yılmaz Savunucusu İkizler

Çevresinde İkizler olanlar bilir. Görülüp görülebilecek en trend insanlar. En yeni teknolojilerden, magazinel olaylara kadar… Yeni olan ne varsa ilk onların radarında. Bir de bakmış gerdek fotoğrafçılığı çıkmış, geri kalır mı hiç! Fotoğrafçısına haber verip, ilk gecesini olabildiğince renkli ve eğlenceli hale getirir. Kapalı kapılar ardında sıradan yaşamlar sürmek, pek hiç tarzı değil.

Fotoğrafların Aranan Yüzü Terazi

Teraziler, doğuştan birer foto model sanki. En iyi açıları, en iyi pozları, en yeni akımları herkesten iyi bilir. Trendlere uymayı da çoğu kez kendine bir borç bilir. Gerdek fotoğrafçılığı da bu anlamda onlar için pek yadsınacak bir şey değil. Aksine çekimler sırasında estetik pozlar için fotoğrafçısına ders bile verebilir. Cesareti el verdikten sonra değme modellere taş çıkartacağından kim şüphe edebilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.