Gerçek Yüzünü Görmenin Ustalık Gerektirdiği Burçlar!

Kimi sinsiliğinden, kimi gizemli oluşundan, kimi kendisini korumak için gerçek yüzünü gizler. Birçoğu kimseye kalbini açmaz, gerçek kimliğini göstermez. Eğer onları gerçekten tanımak istiyorsan, bu içeriğimiz tam sana göre. Hangi burçların yüzünü görmek için çabalamak gerekir?

İkizler Burcu:

İkizler burcu için “İkiyüzlü” derler ve bunu onlarca kılıfa uydurmaya çalışırlar. Hâlbuki İkizler sadece “iki” yüzü olan bir burç değildir. Sadece bir yüzü ve onlarca maskesi olan bir burçtur. Kimseyle gerçek benliğini paylaşmaz; çünkü kendi gerçek benliğine henüz ulaşamamış olabilir. Ulaşamadığın bir şey paylaşamazsın da değil mi? Ya da başka bir açıdan bakalım. Henüz tam güvenmediğin birine gerçek yüzünü gösterir misin? Kalbini açar mısın? Yaralarını gösterir misin? Hiç sanmıyoruz!

Başak Burcu:

Gerçek yüzünü görmesi belki de en zor olan burç Başak burcudur. Başak burcu tam da “poker yüzü” denilen yüze sahiptir. Ne zaman mutlu oldu, ne zaman şaşırdı, ne zaman sinirlendi, ne zaman üzüldü anlamak büyük ustalık gerektirir. Başkalarının duygularını anlamayan Başak burcu, kendisinin duygularının anlaşılmasına da izin vermez. Dışarıya hiçbir duygu belirtisi verip de durumunu çaktırmaz.

Terazi Burcu:

Uyumlu Terazi burcunun da gösterdiği yüzü, gerçek yüzünden farklıdır. O tam bir politikacı gibidir. Kim ne duymak isterse onu söyler, kim ne görmek isterse onu gösterir. Kendisine has ve gerçek olan hiçbir şeyi açık etmeyi sevmez. O an durumu kurtarmak için, insanlar arasındaki köprüyü kurmak için, arabuluculuk yapmak için gerekli olan şey ne ise onu yapar ve önüne bakar.

Akrep Burcu:

Çok gizlidir, çok gizemlidir. Gerçek yüzünü asla göstermez. Kendisini ve yaşantısını salar. Kendisi hakkında, hayatı hakkında kimsenin açık açık ve fazlaca bilgisi olmasını istemez. Akrep burcunun hayatına girmek ve gerçek yüzünü görmek büyük ustalık gerektirir. Onun kalbine girmek, güvenini kazanmak ve hayatındaki gerçekten güveneceği insanlardan biri olmak gerekir. Aksi takdirde Akrep burcunun hangi yüzünün gerçek yüzü olduğunu düşünür durursun.

Yay Burcu:

Yay burcu, abartmayı çok sever. Hareketlerini abartır, sözlerini abartır, görünüşünü abartır. Her adımında başka biri olmayı göze alır. Disiplinsizdir, savruktur, çok düşünmez, anlık yaşar. Kendince hayatın keyfini çıkarırken de gereken neyse onu yapar ve ardına bakmaz. Herkeste bıraktığı izlenimin farklı olmasına neden olur. Yay burcu dikkatsizdir, kimsenin kendisini olduğu gibi tanımasına izin vermez.

Kova Burcu:

Kova burcu, herkese karşı mesafeli, birçoklarına karşı da soğuktur. Bu, çoğu insanın onu tuhaf bulmasına ve ondan uzak durmasına neden olur. Aslında arkadaş canlısı olan Kova burcu, mantığını kullanır ve kimseye gerçek yüzünü göstermekle uğraşmaz.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.