Gelinlik Giymeyi En Çok İsteyen Burçlar!

Aile kavramının önemi insanın hayatında tartışılmaz derecede büyük. Aile, sosyolojide “toplumun en küçük birimi” olarak tanımlansa da subjektif düzlemde ebeveynlerin varlığına duyulan ihtiyaç, bazen aşkı yaşatan ve hissettiren bir eş olarak görülebilir. Tabii ki burçlar diyarında ailenin herkese göre farklı bir anlamı var. Peki acaba aile anlayışı evlilikle bağdaşan, evliliği doğasına en uygun olarak gören burçlar hangileri?

Yengeç Evcimenlerin Birincisi Konumunda

Aile kavramına en düşkün olanlar partisi başkanlığı kime ait diye sorsak, cevap elbette Yengeç olurdu! Kendini tam hissetmeye her şeyden daha çok değer veren evcimenlerin şahı Yengeç kadını; etrafında annesi, eşi ve çocukları varken mutluluktan uçacak gibi olur. Pembe panjurlu ev hayallerini en sık kuranlardan biridir Yengeç. Düzenli hayat ideallerinde birinci sırada gelir. Sevdiklerine zarar gelmesi durumunda dünyayı yakabilecek biri olarak Yengeç, kendini gelinlik içinde sık sık hayal eder. Düğününde giyeceği gelinliğin dantelinden, masa düzenine kadar her detayı yıllar öncesinden hayal etmek onun için gayet olağandır!

Romantizm Hayranı Balık Beyazlar İçinde

Fedakarlıklar kraliçesi, evinden sevgiyle pişen yemekleri ve aşkla bakan gözleri eksik etmek istemez! Sadakatinden bir an şüphe edilmeyecek derecede ailesine bağlıdır. Mükemmel birer eş ve anne olmaya adaydır. “Ne olursan ol, gel” diyen Mevlana’nın hayata bakışını benimsemede bir numaradır! Anlayışlı olmak doğalarında vardır. Romantizm rüzgarlarını estirmek isterse çok yaratıcı yollar bulabilir. Bu da onu evliliğe en yatkın burçlardan biri yapar.

Beyninin Sol Tarafını Kullanan Başak Sağa Geçerse

Hayatına kolay kolay birini almayan Başak kadını, mantık polisini her zaman devrede tutsa da biriyle gerçekten bağ kurduğunu hissederse ona çok bağlanır ve kararını kolay kolay değiştirmez. Başak kadını, duygularını bir kenara bırakıp verileri akıl süzgecinden geçirdikten sonra elinde kalanlara bakar, kabaca kar zarar hesabı yapar! Sonra detaylara iner ve derinlemesine bir incelemeden sonra bu sevgili adayı aklına yatarsa ciddiyet zilleri çalıyor demektir! Ayrıca akşam eve gittiğinde belli bir ritüeli olsun ister. Eşi ve çocuğuna olağanca titizliğiyle yemekler hazırlamak onu çok mutlu eder. Bu yüzden aile kurmak onun için önemlidir.

Sorumluluk Bilinci Yüksek Boğa Aşka İkna Olursa

Boğa kadını toprak grubunun sebatkar prensesi olarak sadakate önem veren burçların başında gelir. Genel olarak kendi işlerini halletmeyi her şeyin önünde tutsa da, gönül işlerinde de başarılıdır! Evlilik yürütmeye yatkın bir doğası vardır. Aşkın büyüsüne hemen kapılmaz. Ama sorumluluk bilinci yüksek, ayakları yere basan, çocuğunun babası gibi görebileceği özelliklere sahip bir erkekten etkilenmemesi işten bile değildir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.