Evlilik Sözleşmesiyle Kapınızı Çalmaya Hazırlanan Burç Hangisi?

Yıllardır aradığınız Range Rover’lı iş adamını buldunuz. Beyaz atlı prens mi kaldı 2018 yılında? Tuttunuz kolundan nikah masasına oturttunuz. Fakat hesaplamadığınız bir şey vardı ve son dakikaya kadar bilinmezliğini koruyordu. Belki partneriniz tepkinizden korkuyordu, belki söylemek için uygun zamanı bekliyordu. Fakat biraz geç kalmamış mıydı? Düğün davetiyeleri basılmıştı, yemek menüsü ayarlanmıştı, balayı için uçak biletleri ve rezervasyonlar hazırdı.

Ancak beklenen o an geldi, çattı. Eş adayınız, elinde bir kağıtla yanınıza doğru yaklaştı. Konuşmaya pek niyeti yoktu. Fakat bir yandan da kendini garantiye almak istiyordu. Belli mi olurdu, belki birkaç sene sonra her şey tam tersine dönecekti. Bardaklar tabaklar havada uçuşacak, söylenmedik söz kalmayacak, sonunda herkes mahkeme salonunun yolunu tutacaktı. Tazminatıydı, nafakasıydı, mal paylaşımıydı derken belki de Range Rover’lı beyimiz dımdızlak ortada kalacaktı. İşte işler tam da o anda çatırdadı. Böyle bir teklifle gelen birine sakin sakin tepki vermek neredeyse imkansızdı. Nikaha birkaç hafta kalmış olsa bile. Kalbiniz bir kere kırılmıştı, verilecek aslında tek bir karar vardı. Ya teklifi kabul edecek ya da valinizi alıp sessizce bu diyardan çekip gidecektiniz.

Kendinizi tanıyordunuz sonuçta. Böyle bir teklife saygı duyma şansınız yüzde sıfırdı. Hatta bu saatten sonra böyle bir insanla birlikte olma ihtimaliniz bile ortadan kayboldu. Range Rover’a rağmen yani, düşünün. Neyse verdiğiniz kararın arkasında duruyoruz. Hangi burcun evlilik sözleşmesiyle kapınızı çalacağınızı çok geç olmadan gelin adaylarına bildiriyoruz.

Kuralcı, ölçülü, planlı, temkinli ve tutarlı. Bütün işaretler her işinde profesyonel olmayı seçen Oğlakları gösteriyor. Düşünün evlilik gibi bir müessesede bile! Zaten olaya mantık evliliği gibi baktığı için maddeci, duygusuz ve cimri yanlarını da kalbinden söküp atamıyor sonuçta. Her daim bir garanti istiyor, işini şansa bırakmıyor. Tabii malının mülküne düşerken bir yandan da gelin adayını kaçırıyor! Nişanda takılan altınları bile geri istiyor. Size de sadece “pes” demek düşüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir