Geçmişin Klişeleri, Şimdi Hangi Burçların Yeni Trendi!

Biliyorsunuz, her şeyin modası bir bir geçiyor, yerine yenileri ekleniyor, herkes hevesini aldıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ediyor. Şöyle bir zaman yolculuğuna çıkın kendi içinizde. Bakın bakalım, yıllar önce yadırgadığınız hangi şeyler şu an yapılacaklar listenizde? Birkaç örnek verelim mi hemen? Kaşlarını aldıran, epilasyon yaptıran metroseksüel erkekler, internetten tanışıp sevgili olan çiftler, moda olmadan önce üstünüze giymek istemediğiniz giysiler. Düşünün dünya üzerinde epilasyon yaptırmayan, sevgilisiyle Tinder’dan tanışmayan kaç insan kaldı?

Online İlişkiler!

Önceden internet üzerinden tanışıp ilişki kuran insanları nasıl yadırgadığınızı hatırlıyor musunuz? Şimdi sizi telefonunuzdaki arkadaşlık uygulamalarına bir göz atmanıza bakmanızı istiyoruz. Gördünüz mü kaç kişiyle match olmuşsunuz, selam, n’aber ile başlayan muhabbetlere koyulmuşsunuz. Ona buna laf çakarken her güzele göz kırpan İkizlerin Tinder şubesi olmuşsunuz? Büyük konuşmamak lazımmış değil mi?

Seks Oyuncakları!

Fetiş mi? Fantezi mi? Onlar da ne! Ayıp ayol ayıp! Benim bildiğim tek oyuncak, küçükken bizim oğlana verdiğimiz çıngırak! Tanıdık geliyor mu bu sözler bir yerden? Kandırmayalım şimdi birbirimizi. Sanki geçen akşam Google’dan biz search ettik erotik şeyleri. Hayır utanılacak ne var bunda? Merak etmeyin herkesin aklında böyle şeyler, bir Akrep burcu kadar olmasada!

Genç Sevgili!

Hatırlar mısınız yıllar önce atılan magazin manşetlerini? Ünlü oyuncu çıtır sevgilisiyle yakalandı! Usta şarkıcı kızı yaşında biriyle görüntülendi! Aralarındaki yaş farkı şoke etti! Geçelim mi artık bunları? Önceden sadece erkeklere yapışan genç sevgili klişesi, artık küçük detaylara, yaş farkına takılmayan Yay burcu kadınlarının yeni trendi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.