Gece Hayatına En Düşkün Burçlar

Zodyak evreninde bazı burçlar, günü erken noktalamayı tercih ederken kimi burçlarımız geceleri yaşamayı daha çok severler. Onlara göre hayatın en renkli saatleri geç saatlerde yaşanır. Erken yatmaktan hoşlanmadıkları için akşamları ilerleyen saatlere kadar belli aktivitelerle ilgilenirler. En sık yaptıkları faaliyet ise dışarıdaki eğlence mekanlarına çıkmaktır. Hepsi gecenin farklı bir yönünden etkilenirler. Kimisi gizemini, kimisi eğlencesini, kimileri de enerjisini en güzel dans ederek attıkları için severler bu yaşam tarzını. İşte gece hayatına en düşkün burçlar ve aktiviteleri şöyle:

Aslan: Ev işleri konusunda tembel olan Aslanlar, söz konusu eğlence oldu mu yerinde duramaz. Yeter ki gidecek partiler, kutlamalar, gezmeler olsun. Bu tarz aktiviteler genelde akşam saatlerinde olduğu için gece hayatına dalmayı severler. Konfora düşkün oldukları için tercihleri nitelikli ortamlarda takılmaktır. Lüks ve pahalı mekanlarda eğlenmekten yanadırlar. Sıcakkanlı ve esprili yönleriyle gittiği partilerde kendilerini olduğu kadar başkalarını da eğlendirirler. Mekanda insanlarla çabuk kaynaşıp yeni insanlar tanıyabilirler. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar sıkılmadan dans edebilirler. Çekici yönleriyle ortamda dikkat çeker ve partinin yıldızları arasına girerler.

Koç: İçinde bitmek tükenmek bilmeyen bir enerji barındıran ve bunu atmak isteyen Koçlar için gece hayatı birebir ilaç niteliğindedir. Arkadaşlarıyla saatlerce dans edebileceği bir bara ya da benzer bir mekâna gitmekten keyif alırlar. Kendisini müziğin ritmine kaptırıp sabaha kadar yorulmadan dans edebilirler. Kurtlarını döktükleri zaman mutlu hisseder ve deşarj olurlar. Koç burçları, lider kişiliklerinden ötürü kendileri de bizzat renkli partiler organize edebilirler. Onların elinden çıkan bir etkinliğin oldukça iyi organize edileceğinden kimse şüphe duymaz. İçlerinde coşkulu ruh sayesinde fiziksel ve ruhsal enerjilerinden uzun yıllar bir şey yitirmez, gece hayatından erken emekli olmazlar.

Yay: Neşesi ve enerjisiyle insanların çok sempatik bulduğu Yay burçları sadece geceleri değil günün her saatinde hayatı yaşamaktan haz duyarlar. Arkadaşlıkları eğlenceli olduğu için gece gezmelerine sık davet edilirler. Kokteyller, kostüm partileri, sabaha kadar süren eğlenceler onlara göredir. Maceraperest yönünden ötürü sıra dışı partileri de deneyimlemek isterler. Müzik, içki ve dans eşliğinde coşmayı severler. Günübirlik flörtlerden de heyecan duyar, partide karşı cinsten biriyle kaynaşarak eğlenceli bir akşam geçirebilirler. İnsanların birlikte zaman geçirmekten neşe duyduğu Yay burçlarının olmadığı bir gece hayatı düşünülemez.

İkizler: Bir yere tıkılıp kalmaktan hoşlanmayan İkizler de gece hayatından geri durmaz. Çok yönlü olduğu için tek tip bir eğlence anlayışıyla yetinmez. Meraklı yönüyle alternatif faaliyetleri keşfetmeyi sever. Entelektüel ve zeki yapısıyla girdiği sosyal ortamlarda muhabbete kolayca uyum sağlar. İçkisini yudumlarken konuşkanlığıyla saatlerce sohbet etmekten geri durmazlar. İletişim yeteneğinden ötürü insanlar onu dinlemekten sıkılmaz. Sosyal ve çevresi geniş olduğu için istediği zaman geceleri katılacağı bir aktivite bulur. Onlarda şeytan tüyü olduğu için partilerdeki geçici flörtlerde bile karşısındakini etkilerler.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.