Friendzone Batağından Çıkamayan 3 Burç!

Modern çağın kapanmayan yarası friendzone illeti, milyonlarca insana hayatı zindan ediyor. Öyle ki bin bir emekle bir yakınlık oluşturuyorsun, için için aşkını itiraf etmek istiyorsun, karşındaki sana seninle arkadaş olmaktan ne kadar mutlu olduğunu söylüyor. İçten bir dokunuşunla hislerini dışa vurabileceğini düşünüyorsun, aldığın cevap “Tıpkı ailemden biri gibisin, dokunuşun bana güvende hissettiriyor” oluyor. Boşuna illet demiyoruz, öldürmüyor, süründürüyor! Kimi burçlar böyle durumlar için bir tık daha fazla donanımlı olsa da kimileri hayata 1-0 yenik başlıyor. Sence friendzone en çok hangi burçların başını ağrıtıyor?

Seven Ne Yapmaz Diyen Balık

Balıklar, Yeşilçam’ın o özlenen eski aşıklarından. Hani vardır ya sevdiği insanın her kötü anında yanında olan, uzaktan hissettirmese bile daima koruyup kollayan, bir kez olsun sözünden çıkmayan sessiz sakin kimseler… Balıklar işte tam olarak onlardan. Hisleri de öylesine gerçek ve derin ki karşısındaki insan onun farkında olmasa bile aşkını göğsünden söküp atabilmesi mümkün değil. Arkadaş olarak görülmelerinin sebebi de bir bakıma bu, fazla iyi olmaları ve sevdiklerine karşı bağımlılık geliştirmeleri.

Flörtleriyle Kanka Olan İkizler

İkizlerin bir ilişkiden beklentilerine şöyle bir göz atalım; sevdiği insanla kıyasıya eğlenebilmek, birlikte aktiviteden aktiviteye gezmek, gereğinden fazla duygusal girdapların içine girmemek… Hal böyle olunca romantik başlayan bir ilişkinin bile zamanla arkadaşlık halini alması pek şaşırtıcı değil. Birlikte gülüp eğlenmek bir yere kadar, işler ciddiye binmedikten sonra friendzonedan çıkabilmek için sahiden özel güçlere sahip olmak gerekir.

Romantik İlişkiye Girecekken Bir Gülme Gelen Yay

Sorsak Yayların aşk defterleri bir hayli kalabalık. En uzunu ne kadar sürdü desek, bir ayı geçmez, orası ayrı! Sebebi, romantik ilişkilerin onu bir dereceden sonra bayması. En romantik anlarda bile birden bir espri patlatabilmesi, büyük beklentiler yerinde anlık keyiflerin peşine düşmesi önündeki en büyük engeller denebilir. Dememiz o ki romantizm batağından kaçayım derken friendzone illetine tutulmasının sebebini çok da uzaklarda aramamak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir