FRIENDS İzleyerek Anksiyetesini Azaltan 4 Burcu Açıklıyoruz!

Çocukluğumuza, ilk gençliğimize hatta kimi zaman yetişkinliğimize damgasını vuran bazı yapımlar vardır. Hayatımız boyunca aklımızdan çıkmazlar ve her çıkmaza düştüğümüzde onlara sarılırız. Bunlar kitap olabilir, film olabilir, albüm olabilir, oyun olabilir ama çoğunlukla da dizi olabilirler. Bir döneme damgasını vurarak hepimizi ekran başına kilitleyen dizilerden biri olan Friends örneğinde olduğu gibi, bazılarının son kullanma tarihi asla geçmez. Friends dizisini, bir jenerasyon ulusal kanalların birinde izlerken, bir jenerasyon internet üzerinden, ardından bir diğeri ise paralı platformlar üzerinden izlemeyi başardı. Bu şekilde birbirinden farklı jenerasyonlara hitap etmiş olan Friends’in modası asla geçeceğe benzemiyor. Bakalım daha kaç ayrı yılda, kaç farklı jenerasyonu kendisine âşık edecek?

Gizli Hayran Boğa Burcu

Boğa burcu insanı genel olarak gizli duygusaldır. Hüznünü de sevgisini de çaktırmadan yaşamaya çalışır. Bir şeye bağımlı olma eşiği çok düşüktür o nedenle yemektir, dizidir, oyundur, bu tarz şeylere bağımlılık geliştirmesi pek az zamanını alır. Friends dizisinde bulduğu şeyi de kolay kolay başka bir yerde bulamayacağı için onun bağımlısı olmuştur. Orada bulduğu, içini ısıtan ve pek özendiği şey de ana karakter olan arkadaşların zamanla aile haline gelmiş olmasıdır.

Arkadaşlık Koruyucusu İkizler Burcu

İkizler burcu insanı, dizi izleme etkinliğini bir bağımlılık gibi değil de, eksik kalmaması gereken bir etkinlik olarak görür. İlerideki sohbetlerinde onları izlemenin olmanın mutlaka kıymetli olacağını düşünür. O nedenle adını duyduğu her diziyi biriktirmeye ve izlemeye çalışır. Ama iş Friends’e gelince onun da gözleri bir başka bakar. Çünkü oradaki arkadaşlık duygusu, samimiyet, eğlenceli hayat, her şeyin paylaşılması ve hikâyeler onu tam da kalbinden kavrar. Böyle olunca da o dünyaya dönmeyi dört gözle bekler.

Nostaljik Yengeç Burcu

Bir Yengeç burcunun bir şeyi neden yaptığının çok fazla cevabı olabilir. Mesela Friends’i tekrar tekrar izleme nedeni, karakterlere ve hikâyeye âşık olması, kendi hayatıyla bağlantılar kurmuş olması, bir karaktere çok bağlanması, kendinden bir şeyler bulmuş olması gibi sebepler olabileceği gibi hayatının eski haline, eski günlerine duyduğu hasret nedeniyle de olabilir. Ama neden ne olursa olsun, sonuç olarak Friends dizisinden o da kopamaz!

Yalnızlığını Paylaşan Terazi Burcu

Terazi burcu insanı, genel olarak yalnız kalmayı pek sevmez. O nedenle de kendisine o yalnızlığı hissettirmeyecek işlere odaklanır. Dikkatini farklı yöne çekmeye ve orada tutmaya uğraşır. Friends’e bu kadar bağımlı olmasının nedeni de odur. Çünkü kendisini sürekli karakterlerin yerine koyduğu, bir gün Ross Geller bir diğer gün, Monica Geller, ertesi gün de Chandler Bing gibi davranmayı sevdiği için bu karmaşa da yalnızlığını ve zorunlu olarak yapması gerekenleri unutur.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir