Fotoğraf Paylaşırken Altına Destan Yazan 4 Burç!

Instagram’da türlü türlü kullanıcı tipi var. Selfie bağımlılarından Instagram annelerine kadar. Paylaşım temaları bir yana bir de fotoğrafların nasıl paylaşılacağına yönelik inanılmaz bir kafa karışıklığı var. Kuru kuru fotoğraf paylaşmak artık kimse için çekici bir seçenek değil. Herkesin derdi daha fazla kitleye erişmek, kendi tarzını yakalayabilmek. Bu yolda kimileri fotoğrafların altına hashtaglerden paragraf oluşturuyor, kimileri özlü sözler koyuyor, kimileri ise uzun uzun ne hissettiklerini yazıyor. Özellikle 4 burç bu konuda bir adım daha öne çıkıyor. Bil bakalım her fotoğrafın altına destan yazanlar hangi burçlar arasından çıkıyor?

Her Zaman Söyleyecek Çok Sözü Olan İkizler

Sosyal medyanın piri İkizler, pek tabii Instagram’ın da gediklisi. “Hepsini Gördün” ibaresini görene dek uygulamadan ayrılmaz, tüm storyleri izlemeden gece uykuya dalamaz. Sabah kalkar kalkmaz da Instagram gezisine kaldığı yerden devam eder. İşte bir İkizlerin gece ve sabah rutini! Üstüne üstlük uygulamada sadece izleyici konumunda değil. Günün her anını ya fotoğraf ya da story şeklinde paylaşabilir. Söyleyecek çok sözü ve verecek çok bilgisi olduğundan her paylaşımının altı uzun mu uzun paragraflarla döşelidir.

Kendini Yazarak İfade Eden Yengeç

Yengeçler için boşuna şair ruhlu denmiyor. Kimsenin göremediği incelikleri görebilir, kimsenin farkında olmadığı duyguları yüreğinin en derinlerinde hissedebilir. Instagram da bir bakıma söz konusu ayrıntıları ve duyguları paylaşmak için eşine güç rastlanır bir platform onlar için. Her paylaşılan fotoğrafın bir hikayesi olduğunu uzun uzadıya yazabilir. Kimler sonuna kadar okuma sabrını gösterir bilinmez ama paylaştıkları her fotoğraf ve altına yazdıkları onların kendilerini ifade etmesi için fazlasıyla gerekli.

Anlaşılması Güç Yanı İçin Kalemine Güvenen Balık

Balıkların Instagram hesapları bir şekilde kendini belli eder. Sanatsal kaygılar güdülerek çekildiği belli fotoğraflar, en iyi görsel sonuçlar için özenle hazırlanan açılar ve herkesin anlayamadığı paylaşımlar… Günlük yaşamlarında da anlaşılması güç karakterler olduklarından sosyal medya onlara bir şekilde kendilerini ifade etme fırsatı sunar. Instagram postlarının altındaki uzun paragraflarda da aslında kullanıcılara bir şekilde kendilerini anlatma istekleri var. Hislerini yansıtan özlü sözler ya da kaleminden çıkan yaratıcı satırlar tam da bunu amaçlar.

Sahip Olduğu Bilgiyi Herkesle Paylaşmak İsteyen Yay

Yayların Instagram profilleri gezi bloglarına taş çıkaracak kadar renkli ve özenli desek yeri. Dünyanın dört bir yanından göz alıcı manzaralardan tut henüz keşfedilmemiş mekanlara kadar türlü türlü paylaşıma rastlamak mümkün. Öğrenme ve öğretme istekleri had safhada kimseler olduklarından gittikleri yerleri ve öğrendikleri bilgileri uzun uzun herkesle paylaşmak istemelerinin bu anlamda pek yadırganacak bir durum olduğu söylenemez. Instagram’daki hemen her paylaşımlarının altı bilgi verici içeriklerle ve daha fazla kişiye erişmesi adına sayısız hashtagle kaplı olması da bu durumun bir yansıması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir