Flörte Giden Yolda İlk Adımı Atan İki Burç

Belki gece yarısı çıktığın bir barda, belki tek başına oturduğun bir pubda. Alkol şart değil tabii canım, restoran da olur, park da. Tam karşında oturuyor, gözlerin söz dinlemiyor, sürekli onun olduğu tarafa kayıyor. E bir süre sonra o da bunu fark ediyor. Artık saklayacak bir şey yok. Göz teması kuruldu, karşı taraf atak bekliyor. Acaba flörte giden yolda golü hangi burçlar atıyor?

Girişken Koçlar

Zaman mekan fark etmez, cesur Koçumuz bir dakika bile beklemez. Göz kontağı kuruldu, bakışlarla konuşuldu. E öyle böyle bir şekilde muhabbet de kuruldu. “İşin yoksa başka bir yere geçelim? Yanlış anlamazsan bana geçelim?” Hadi hiçbiri olmadı en kötü: Telefon numaranı alabilir miyim? Tabii arkadaş girişkenliğin ayarını biraz kaçırıyor her şeyde olduğu gibi. Destursuz davranıyor, karşı tarafın ne tepki vereceği aklının uçundan bile geçmiyor. İçinden geldiği gibi davranıp direkt hedefe odaklanıyor. Doğal olarak bazen büyük bir hayal kırıklığıyla hüsrana uğruyor.

Yerinde Duramayan İkizler

Belki bir iddia sonrası, belki anlık bir enerji patlaması. Acaba tatlı diliyle yılana bile takla attıran İkizler, amacına erişebilecek mi? Karşı tarafı etkilemek için ilk yapacağı şey tabii ki zekasını kullanmak olacak. Biraz espri, hızlı çalışan beyni sayesinde detaylarını anında yakalayabilme özelliği. Bknz: Beşiktaş’ta oturuyorum demiştin değil mi? Ne tesadüf benim de yolumun üstü. Belki geçerken bir kahveye uğrarsın, e saatte geç oldu, bu gece bende kalırsın. Utanma, çekinme lügatında yazmıyor. E kaybedeceği bir şey de olmayınca ilk adımı atmaktan, üstünü cilasıyla parlatmaktan da hiç çekinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.