Flört Ederken Bu 3 Burcun İzinden Gidin!

Birinden hoşlandın fakat bir adım bile atamıyorsun. Pek fazla vaktinin kalmadığını biliyor, gözünün ucunla her an karşıdaki masayı kontrol ediyorsun. Ve işte o an gelir, kalbinin ritmini hızlandıran kişi mekandan çıkıverir. Arkasından boş boş bakarken, içini büyük bir pişmanlık sarıverir. Sonra umut edersin, belki tekrar karşı karşıya gelirsin. Ya da hiç bu psikolojiye girmeden bu üç burcun sesini dinlersin!

Akrep Gibi Göz Kontağı Kur!

Kendine bir köşe seç, izle bakalım kimle, ne konuşuyor, belki arada bir o da sana bakıyor. Elinde bir gazete olabilir, okur gibi yapabilirsin. Hafif hafif gözlerini süzebilirsin. Amaç ilk iletişimi başlatmak, mercimeği vereceğin fırının ısısını ayarlamak. Tabi göz kontağı kur dediysek işin ayarını da kaçırma, sapık gibi rahatsız edici bakışlar atma! Akrep burcu gibi ol, biraz gizemli davran. Karşındaki insan kim olduğunu merak etsin, seni ulaşılmaz zannetsin!

Koç Gibi Davetkar Davran!

Şimdi bir sonraki aşamaya geçelim. Güvenini topladın, uygun zamanı kolladın, karşı masaya doğru ilk adımını attın. Davetkar bir tavır takındın. Belki garsona sorduğu soruya kulak misafiri oldun, yardımcı olmak istedin. Belki yere düşen şalını almak istedin. Elini uzatıp kendini tanıtarak devam ettin! Her şey tam da tıkırında ilerliyor. Cesur Koçlar gibi kendine güveniyor, ilk adımı atarak bir aferini kapıyorsun!

Aslan Gibi İltifat Et!

Gelelim romantik bir gecenin kapısını aralamanı sağlayacak son kısma. Hafiften muhabbete girdin, masaya oturman için daveti kaptın. Şimdi biraz hoşluk zamanı, flört istediğini alttan alttan belli etmen için daha fazla beklemene gerek yok. Peki nasıl mı başlayacaksın? Etkileyici Aslanları örnek alacak, kibar kibar iltifatlarda bulunacaksın. Eğlenceli yönünü gösterip gecenin devamı için biletini kendi ellerinle alacaksın!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın
  1. Ve terazi gibi bunlarin hepsini en iyi sekilde yap😂 en flirtöz burcu atlamaniz garip olmus askmoyra😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir