Flört Dönemini Kısa Tutan, Tezelden Kendini Nikah Masasına Atan Burçlar!

Elektriğin tuttu, onu görür görmez kafanda gelecek planları oluştu. İşi çok uzatmak istemiyor, aşkını flört dönemiyle tüketmek istemiyorsun. Kendinden ve duygularından son derece eminsin. Fakat konuya balıklama dalmaktan yana da değilsin. Karşı tarafın gözünü korkutmaktan kaçınıyor, tıkırında giden ilişkine limon sıkmak istemiyorsun. Bir yandan da kendini nikah masasında hayal etmeden duramıyorsun. Acaba haritanda birazdan bahsedeceğimiz burçların kaçını barındırıyorsun?

Doğum haritan hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıkla!

Tez Canlı Koçlar

Sabır nedir bilmez, akrebi yelkovanı pek sevmez. Bir şey istiyorsa hemen olacak, gerekirse uykusundan kalkacak. Düşünmeden davranacak, inadını asla bırakmayacak. Önce kendi düşüncelerini ortaya koyacak, risk almaktan kaçınmayacak. Birini gözüne kestirdiyse işi uzatmadan nikahına alacak. Flörtmüş, sözmüş, nişanmış işi uzatmayacak. Başkasının fikrini sormadan kendi bildiği gibi davranacak.

Evlilik Meraklısı Yengeçler

Evliliğin Zodyak’taki karşılığı tabii ki Yengeç burcu. Fakat işi öyle farklı yerlere çekmeye hiç gerek yok. Bir Yengeç, oradan oraya savrulmak istemez, her çiçekten bal alma amacı gütmez. Kalbinin işaret ettiği biri varsa yolunu seçer, kendi yolunda ilerler. Flört dönemiyle zaman kaybetmez, sakız gibi uzatmak istemez. Birlikte olduğu kişiyle mutlu bir yuva kurmak için yıllar yılı beklemez.

Geleneksel Oğlaklar

Flört de neymiş? Eski köye yeni adet! Tamam illa görücü usulü olacak diye bir şey fakat işin cıvkını da çıkarmamak lazım. Olayları saptırmadan asıl konuya odaklanmak lazım. Gelsin tuzlu kahveler, yapılsın bol altınlı düğün dernekler. Üstüne de iki çocuk yaptın mı… Düşünsene insan daha ne ister?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.