Fit Bir Vücut İçin Aç Kalmaya Razı Burçlar!

Fiziksel görünüm bazı burçlar için büyük önem arz eder. Kilolu bir bedenle gezdiklerinde kendilerini kötü hisseder, bununla ilgili olumsuz yorumlara çok bozulurlar. Beğenilen bir fiziğin en önemli kriterinin fit olmak gerektiğini iyi bilirler. Bunun için en ağır diyetlere bile girerler. Formda bir vücudun aç kalmaktan daha önemli olduğunu düşünürler. Yaz boyu formda gezmek için bütün kış aç kalmaya razı olurlar.

Güzelliğine Düşkün Teraziler

Zodyak’ın en bakımlı burçları arasındadırlar. Fizikleri onlar için ön planda gelir. Mükemmeliyetçi değildirler ancak bedenlerinin kusursuza yakın olmasını isterler. Kilolu ve çirkin görünmeye tahammülleri yoktur. Her daim beğenilmek isterler. Yaz aylarında plajlarda salına salına gezmek için kışın aldıkları kiloları vermeye gayret ederler. Öncelikle düzenli olarak spor yapar ve yağlarını yakmaya çalışırlar. Sonrasında yediklerine çok dikkat eder Teraziler. Çok boğazlı olmasalar da yemeklere karşı iştahsız da sayılmazlar normalde. Kilo vermek pahasına sevdikleri yemeklerden vazgeçer, gerekirse aç kalırlar. Güzellik uğruna birçok konuda fedakarlık ederler. İleriki yaşlarda kilo vermek daha da zorlaşacağı için onların işi de güçleşir. Açlık diyetine girip kibrit kutusu büyüklüğünde lokmalardan oluşan rejimler yaparlar.

Fiziğine Hayran Aslanlar

Hayatta en fazla değer verdikleri arasında bedenleri önce gelir Aslanların. Kendilerini birer elmas gibi görüp, mümkün olduğunca korumaya ve parlatmaya özen gösterirler. Onların en büyük hayranı yine kendileridir. Düzenli olarak ihtiyaç duydukları iltifatlarla beslenirler. Sadece kişiliklerine değil dış görünümlerine yönelik de güzel sözler duymak isterler. Bunun için kendilerine iyi bakmaları gerektiğinin de farkındadırlar. Sadece güzel parfümler sıkıp, şık giysiler giymekle olmaz bu iş. Fiziklerinin fit görüntüsünü de korumak zorunda hissederler. Aslan burçları esasında abur cuburu ve lüks yemekleri severler ancak dış görünümleri söz konusuysa boğazlarından kısarlar. “Her şey sıkı ve hayran bıraktıran bir fizik için” diyerek sıkı bir diyete girerler. Onlar gibi haz odaklı yaşayan bir burç için yemeklerden vazgeçmek kolay değildir.

İradesi Yüksek Akrepler

Bir diğer fit görünmeye meraklı burcumuz da Akrepler. Onlar Teraziler veya Aslanlar kadar güzellik ve bakım delisi olmasalar da vücutlarına iyi bakarlar. Fit görünmek için aç kalmak onlar için daha kolaydır çünkü iradeleri ve öz disiplinleri yüksektir. Bir şeye karar vermişlerse sonuna kadar götürürler. Hırslı ve azimli yapılarıyla gıpta ettirirler. Dikkat çeken bir fizik yapısı olan Akrepler çekiciliğinin farkındadır. Bu ahengi ve seksapelitelerini sürdürmek için bedenlerine gereken ilgiyi gösterirler. Diyete karar vermişlerse bu iş tamamdır. Spor salonuna yazılmışlarsa düzenli olarak gider ve istedikleri kiloya erişene kadar ter dökerler. Diyet kısmı onlar için daha kolaydır. İradeli yapılarıyla yemeği mümkün olduğunca kısarlar. Fit ve seksi bir vücut için sabırla rejim yapar, gerekirse suyla beslenirler. Diyet bitince de bu işin kaymağını yerler ancak kendilerini salmaz formlarını korumayı sürdürürler.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.