Fedakarlık Denince Akla Gelen İlk 3 Burcu Açıklıyoruz!

Dünyanın en zalim döneminde yaşıyor olmamıza ve karşılaştığımız insanların çoğunun mutlak surette, sadece ve sadece kendisini düşündüğünü görmemize rağmen hala iyi ve fedakâr insanların aramızda olduğuna dair inancımızı köreltmemeliyiz. Özellikle şu günlerde bir insanın herhangi bir başka insan ya da durum için kendisi payından feragat edeceğine, bunu başkalarıyla paylaşacağına inanmadığını biliyoruz. Bu içeriğimizi bu nedenle yazıyoruz. Fedakâr insanlar hala varlar ve aramızda, belki de çok yakınımızda dolaşıyorlar. Bu insanların fedakâr olmalarının dışındaki ortak özelliklerinden biri de toplu olarak aynı burçlara mensup olmaları. Acaba burcuna göre sen de bu insanlar içinde yer alıyor olabilir misin? Şimdi gel bakalım Zodyak’ın en fedakâr burçları kimlermiş ve Zodyak seni de fedakâr burçlarından biri olarak seçmiş mi görelim!

Yengeç Burcu

Bulunduğun, hele de sık sık girip çıktığın bir ortamda Yengeç burcuna mensup bir kişi varsa, için rahat etsin! Yengeç burcu sana neredeyse sadece annenin sunduğu imkânları sunmaya dünden razıdır. Bir anne şefkati ile sadece seni değil, ortamdaki herkesi sarar. Her anlatılanı dinler ve dinlediklerini hoşgörü ile karşılar. Yardımseverlik ruhuna işlemiştir. Elini uzatabileceği, hayatına dokunabileceği birini gördüyse asla geri adım atmaz. Önüne çıkan her insanın hayatına fayda sağlamak için ellerinden geleni yapar. Her türlü fedakârlık ondan sorulur. Dışarıdaki insanlar için bile pek çok şeyi göze alabilen Yengeç burcu, sevdiği insanlar için, onların mutlulukları ve iyilikleri için her şeyi yapabilir. Onları sahiplenmekten, korumak ve kollamaktan asla kaçınmaz.

Balık Burcu

Zodyak’ın fedakâr burçlarından bir diğeri Balık burcudur. Hayatında en az bir Balık burcu tanıdıysan, ne demek istediğimizi aklında çok net canlandırmışsındır. Balık burcu da en az Yengeç burcu kadar şefkatli ve fedakâr bir burçtur. Gerektiğinde kendi isteklerini, kendi arzularını, kendi hayallerini feda etmekten asla geri durmaz. Bencillikten uzak oluşunun yanı sıra, yaradılışında manevi taraf ağır basar. O, teslimiyeti sever, kendini kadere bırakmayı sever. Başına gelen ne olursa olsun, onu içselleştirip acısını kendi içinde yaşamayı öğrenmiştir. Başka türlü yaşamayı pek bilmez. Kendi içerisinde bile sürekli kurban olan Balık burcu, sevdiği insanlar için de kurban olmaktan çekinmez. Aksine bu insanların yükünü almak, bu insanları aydınlığa çıkarmak onun hoşuna bile gider.

Terazi Burcu

Bir hava grubu burcunun bu listede olması seni şaşırtmış olabilir. Ama Terzi burcu da sürprizlerle dolu bir burç değil midir zaten? Zodyak’ın bir diğer fedakâr burcu olan Terazi’nin fedakârlığı belki diğerleri ile aynı sebeplerden ortaya çıkmasa da bizi aynı sonuca götürmeyi başarır. Terazi burcu genelde hayatını başkalarına yönelik yaşar, başkalarının ne dediğini ne düşündüğünü fazlaca önemser ve bu nedenlerle de sıkça kendini feda eder. Büyük olasılıkla hayatını nasıl feda ettiğini göremiyor olabilir. Ama başladığı her iş, sonunda bir başkasının hayali için, bir başkasının geleceği için, bir başkasının olumsuz düşüncesi için feda olarak biter.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizi gözden geçirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.