FBI Verilerine Göre Sırasıyla En Tehlikeli Burçlar!

40 yıl düşünsen aklına gelmeyecek olan burçlar en üst sıralarda yer alıyor, kararsızlıklarıyla, aykırılıklarıyla hatta egolarıyla tanınanlar ile tahmininden çok daha fazla masum görünüyor! FBI’ın verilerine göre Zodyak aleminin en tehlikeli burçları sıralamasıyla seni fazlasıyla şaşırtacak, bizden söylemesi!

Yengeç

Bu zamana kadar en çok tutuklanan burç olan Yengeç, sağ gösterip sol vuranlardan! Duygusal, merhametli ve hoşgörülü olarak tanınmasına rağmen, zihinsel dengesizlikleri olduğu da bir gerçek! Bu özellikleri, onun tekrar tekrar birine saldırmasına sebep olabiliyor. İşledikleri çoğu cinayetlerin aşk yüzünden gerçekleştiği de istatistikler arasında yer alıyor. Ayrıca her kurbanının cesedinde ayrı bir iz bırakan Yengeç, aslında içinde bambaşka biri yaşatıyor!

Akrep

Birçok zaman kıskanç ve agresif olabilen Akrep, gizemli ve korkusuz yapısıyla zaten en tehlikeli burçlar sıralamalarında başları oynayabilirdi, FBI verile kanıt niteliğinde oldu! Kendisine yapılan kötülüğü asla unutmayan Akrep’in aynı zaman sadist bir burç olduğu da biliniyor. İşledikleri cinayetlerin çoğunu acı verici ve sadistçe yöntemlerle gerçekleştirdiğini de istatistikler arasında yer alıyor!

Yay

Öfkelendiği zaman gözü hiçbir şey görmeyen bir burç, Yay! Dünya üzerinde en az bulunan burç olmasına rağmen, listede üçüncü sırada yer alması Yay’ın aslında ne kadar tehlikeli olabileceğini gösteriyor! Yay burcu suçlularının çoğunluğu cinayetleri kendisi değil, emrinde çalışan kişilere işletiyor. Hakkında diziler, filmler çekilen, dünyaca ünlü suçluların çoğunluğu Yay burcu! Stalin, Ted Budy, Pablo Escobar bunlardan sadece birkaçı!

Boğa

Soğukkanlı, inatçı ve zaman zaman kıskanç olabilen Boğa, listenin üst sıralarında yer alıyor. İçlerinde saf kötülük taşımalarından değil, fakat kendilerine çıkar sağlayabilecek cinayetler işleyebilen Boğa, sabırlı ve kararlı yapısıyla da fazlasıyla planlı olabiliyor. Ancak FBI’ın verilerine göre Boğa’nın, lükse düşkün olduğu için dolandırıcılık gibi parasal konularda çok fazla suçu bulunuyor!

Koç

Ani ve birden parlayan öfkeleri zaman zaman büyük patlamalara yol açabiliyor! Zodyak’ın asi, inatçı ve kavgacı burcu olan Koç, beşinci sırada yer alıyor. Dürtüsel ve düşüncesiz hareket etmeye fazlasıyla meyilli oldukları için genelde cinayetleri cinnet anında gerçekleşiyor! Otoriteden tam anlamıyla nefret ediyorlar ve bu yüzden sık sık öfke patlamaları yaşayabiliyor Koçlar. Sonrasında pişmanlık duysalar da cinayetler işlendikten sonra iş işten geçmiş oluyor!

Oğlak

Sadistçe işlenen küçük suçlarda adından sıkça bahsettiren Oğlak, listenin tam ortasında yer alıyor! FBI verilerine göre ortalama civarda katil ve psikopat barındıran Oğlak, zaman zaman çok tehlikeli olabiliyor! Gelmiş geçmiş katiller arasında çok sayıda işlenmiş cinayetleri bulunuyor, fakat dikkatsiz oldukları için delilleri yok etme konusunda pek iyi değiller. Bu yüzden yakalanmaları epey kolay oluyor 🙂

Balık

Gizli ve karanlık bir yönü olup hiç çaktırmayan burç; Balık! Listede yedinci sırada yer alan Balık’ın çok duygusal bir burç olduğu gerçek, ancak verilere göre naif ve merhametli kalpleriyle tanınıyor olmasına rağmen aslında pek masum değiller! Dünya üzerindeki en korkutucu ve garip seri katillerin birçoğunun Balık burcu olduğu da enteresan bir bilgi.

Başak

Zodyak aleminin en zeki burçlarından biri olan Başak, en tehlikeliler listesinde sekizinci sırada yer alıyor! Detaycılıkta bir dünya markası olan Başak’ın, yaptığı her işi en ince ayrıntısına kadar düşündüğü ve fazlasıyla titiz olduğu için arkalarında bir ipucu bırakma olasılığı oldukça düşük! Dikkatli ve mükemmeliyetçi olmasından ötürü yakalanmama ve delilleri yok etme konusunda da başarılı olduğu ayrı bir gerçek. Ayrıca verilere göre Başak’ın cinayetten daha çok sabıkasının olduğu farklı bir konu var; dolandırıcılık.

Terazi

Adaletin elçisi, sabırlı ve kibar Terazi, en tehlikeli burçlar listesinde dokuzuncu sırada! Şöyle bir düşünsek sen anca huzuru sağlamak için cinayet işleyebilirsin! Nitekim FBI da bizi yanıltmadı. Terazi burcu katiller, işledikleri cinayetlerin hiçbir zaman keyfi olmadığını, zor durumda huzuru ve adaleti sağlamak için gerçekleştirdiklerini söyledi! Senin gibi uyumlu, kibar ve neşeli birinin başka bir sebepten dolayı cinayet işlemesi beklenemezdi.

Aslan

Dikkat çekici, tutkulu, fazlasıyla egolu, hatta kimi zaman narsist ve kibirli olabilen Aslan, en zararsız üçüncü burç olarak belirlendi! Özellikle istediğin ilgiyi alamadığın zaman soğukkanlılığını kaybedip sinirlendiğini biliyoruz. Üstelik o ilgiyi almak için yapmayacağın hiçbir şey yok! Burcu Aslan olan katiller, verdikleri ifadelerde işledikleri cinayetin ilgi çekmek için olduğunu söylediler! Şaşırdık mı? Tabii ki hayır 🙂

Kova

İnatçı, aykırı ve zaman zaman mesafeli olabilen Kova, fazlasıyla akıllı ve karizmatiktir. En tehlikesiz ikinci burç olman da biraz şaşırtıcı gelebilir çevrendeki insanlara. Neden mi? İnsanları ve olayları manipüle etme yeteneğinin oldukça yüksek olduğunu biliyoruz, bunu sen de kabul et! Belki de olayların üzerini çok iyi örtebiliyorsun ve bu yüzden hiç ortaya çıkmıyordur kim bilir?

İkizler

İstatistiklere göre en zararsız burç sensin İkizler! İnişli çıkışlı ruh halleri ile nam saldığın, sürekli olarak bir şeylerden sıkılma potansiyeline sahip olduğun için listede çok daha yukarılarda olmanı tahmin ederlerdi, ancak kendinden başka kimseye zarar veremediğin bir gerçek! Birçok zaman huzursuz hissedip tatmin duygusunu yaşayamadığın oluyor, ancak senin yapabileceğin en büyük kötülük anca çok konuşarak insanları yormak olabilir, o kadar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.