Fala İnanmayan Falsız da Kalmayan Burçları Açıklıyoruz!

Kimse birbirini kandırmaya çalışmasın! Şimdi eğri oturalım doğru konuşalım. Hepimiz fal baktırmayı seviyoruz. Geleceğimizden haber alalım, bizi bekleyen şeyleri öğrenelim, dostumuz düşmanımız kimmiş bilelim, çıkan harflerden, özelliklerden teoriler üretelim, beyaz atlı prensimiz/prensesimiz ne zaman geliyormuş haberini alalım, ansızın gelişen yolculuklara, yeni alınabilecek haberlere, gelecek telefonlara, iş yerindeki kumpaslara günlük hayattaki dedikodulara, evdeki aksiliklere hazırlıklı olalım istiyoruz. Hiç boşuna nazlanma, sen de falı seviyorsun. Değilim diyen, çoğunlukla yalan söyler. Fala inanmayan ama falsız da kalmayanlardan yalnızca birisin, yoksa şu an internette burcunu okumak, olacakları öğrenmek için bilgisayarını bile açmazsın. Ama üç burç var ki, onlar fal ile aralarına asla bir mesafe koyamazlar. Şimdi gel, bu üç burç hangileriymiş beraberce görelim!

Akrep Burcu: Okülte İlgisi Vardır

Bir Akrep burcu insanı, yoğun duygulara sahip olan derin bir insandır. Sezgileri çok kuvvetlidir ve okülte, gizeme, bilinmeyene merakı vardır. Zaten kendisinden gizemli olan Akrep burcunun bu nedenle fala ve fal baktırmaya da özel bir ilgisi bulunmaktadır. Telefonunda bile kahve falı baktırma uygulamasına sahip olan Akrep burcunun tarot açılımları ile de seviyeli bir ilişkisi vardır. Ne kadar inanmadığını iddia etse de falın her türlüsüne hâkimdir ve elinden gelen her şekilde, her fırsatı olduğunda, önüne çıkan her fala baktırmayı ihmal etmez. Hatta bu noktada kendi falına kendisi bakabilmesi için fal baktırmayı öğrenmeye çalıştığını da iddia edebiliriz.

Yay Burcu: Genel Olarak Meraklıdır

Bir Yay burcu insanının genel olarak her şeye ilgisi ve merakı vardır. Gizemli fallar da bu dallardan biridir. Çok çabuk ve çok derinlemesine öğrenen Yay burcu insanını, fal baktırdığı bir falcıyı taklit ettiği sırada fal bakmayı öğrenirken bile bulabiliriz. O da en başta çok cool ve ilgilenmiyormuş gibi görünebilir, fal baktırıyor olmanla dalga geçiyor da olabilir. Çünkü sıklıkla kesinlikle inanmadığını iddia eder. Ama içten içe o da en az senin kadar fal konusu ile ilgilidir. Dalga geçtiği için utanmıyor olsa, hemen eline kahve fincanını alıp bir şeyler görebilmek için çevirmeye başlayabilir. Hatta bu noktada elinden gelse fal baktırmadan hiçbir işe başlamayacağını da iddia edebiliriz.

Balık Burcu: Sezgilere Güvenir

Balık burcu Zodyak’ın burçları arasında sezgileri en kuvvetli olan burçtur. Tüm işi hislerle, duygularla, sezgilerledir. Artistiktir, duygusaldır, fedakârdır ama her şeyden önemlisi sezgilerine güvenir. Bu nedenle fala gerek duymadığını söyler. Çünkü hisleri ve sezgileri “ona” göre onu doğru yöne yönlendirecektir. Sınırsız ruhaniliği ve şefkatli teslimiyetçiliği ile Balık burcu insanı da fal ile başbaşa kaldığında pusulasını şaşırabilir. Çünkü o da “fala inanma falsız da kalma” oyununun eşsiz bir temsilcisidir. Hatta bu noktada elinden gelse gidip her gün fal baktırmaktan kendisini alamayacağını da iddia edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.