Fahriye ve Burak, Bu Yıl Evlenecek mi?

Biri güzelliğiyle göz kamaştıran genç ve başarılı bir oyuncu, diğeri yakışıklılığı dünya çapında tescillenmiş eski bir manken ve şu anda oyunculuğu ile göz dolduruyor. Hal böyle olunca ikilinin aşkı da ilgiyle izleniyor ve dillerden düşmüyor. Biz de Fahriye Evcen ve Burak Özçivit aşkını yakından takip edenler için genç çiftin doğum haritalarına göre ilişki uyumlarına bir bakalım dedik.
Her çift gibi Fahriye ve Burak’ın da farklılıkları var; Fahriye daha hareketli ve risk alan bir insan. Burak ise daha ağırkanlı ve temkinli. Ancak ikilinin arasında çok ciddi bir iletişim var; birbirleri ile her şeyi konuşabiliyorlar.

Birbirlerini destekleyen, cesaretlendiren ve hatta tamamlayan bir çift olduklarını söyleyebiliriz. Fahriye, Burak’ı özellikle kariyer konularında ve yeni girişimlerinde destekliyor ve cesaretlendiriyor. Burak’ın temkinli tarafı zaman zaman fırsatları kaçırmasına neden olabilir ama Fahriye buna engel oluyor.

İkili, dışardan bakıldığında hayatta bambaşka şeylerden keyif alıyor gibi görünebilir. Ancak Fahriye ve Burak hayata aynı pencereden bakmayı becerebiliyorlar. Aşka ve ilişkilere karşı yaklaşımları ve ilişkiden beklentileri oldukça uyumlu. Duygusal konularda olmasa bile Burak’ın belirlediği hedefler, Fahriye’yi duygusal olarak tatmin ediyor.

Doğum haritalarına bakılırsa genç çift, geçtiğimiz aylarda evlenmek için oldukça uygun bir dönem yaşamış, nasıl olmuş da şimdiye kadar evlenmemişler diye hayrete düşüyoruz açıkçası.

Bu ay içerisinde Fahriye’nin hayatında oldukça önemli ve olumlu bir gelişme meydana gelebilir. Çift, evlilik yolunda önemli bir adım atabilir ya da Fahriye kariyeri için çok önemli olacak bir projeye imza atabilir.

Haritasına göre ağustos ayında da Burak’ın hayatında önemli bir gelişme olacak. Yıl sonuna kadar bir ünlü düğününe daha tanık olacağız gibi duruyor. Ünlü çifte şimdiden mutluluklar diliyor, düğün tarihlerini Venüs ya da Merkür retrosuna denk getirmemelerini tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.