Fahriye Burak Evlendi Gökyüzü Bayram Etti

Güneş yengeçte yerini almış. Ay onuncu evde takmış koluna Başak’ı davetlileri selamlıyor. Yay yükselirken küçük altınını almayı unutmayanlardan. Mars ve Merkür yanlarında Yengeç ile el ele giriyorlar Sait Halim Paşa Yalısı’na. Güneş güne vedasını yaparken, art arda iki coşkulu ses duyuluyor. Eveet, eveet. Fahriye Özçivit mutlu sonun ilk anlarında. Peki ya sonra?

Biri gurbetçi bir ailenin geleneklerine bağlı zarif kızı, diğeri annesinin kara çocuğu, yakışıklısı. Türk halkının bağrına bastığı, yetmeyip “Nasıl da yakışıyor kuzucuklarım!” dedikleri, evimizin çocukları. Evliliklerinin saf, temiz imajlarına katkısı su götürmez bir gerçek. Artık onlar bu renkli piyasada, yalan dünyada sevimli, küçük bir aile.

Bir imza şans kapılarını sonuna kadar açar mı? Venüs boğa ziyaretindeyse açar. Gelsin birlikte iş teklifleri, gelsin paracıklar. Siz yine de dikkat edin. Birlikte yaptığınız işlerde, sen daha çok para kazandın, ben daha çok iş yaptım diye birbirinize girmeyin, durduk yere tadınız kaçmasın. Hayır olmaz ya, olursa diye biz uyarımızı yapalım.

Söylemeden de geçmeyelim. Şöyle tatlılar, böyle halktanlar ama ten uyumları da öyle hafife alınır cinsten değil. Farklı fantazilere açık, birbirlerini mutlu etmeyi iyi bilen, uyumlu bir çift çiçeği burnunda Özçivitler.

Magazin muhabirleri umulmadık yerlerden çiftin burunlarına uzattıkları mikrofonlarla malum soruyu şüphesiz yüzlerce kez soracak. Biz hazırız. Burak Bey çocuk yapmayı düşünüyor musunuz? Fahriye Hanım epeydir sizi gecelerde göremiyoruz yoksa? Gecelerin ayazlarında gözlerinize o flaşlar boşuna patladı Sayın Özçivitler, umulmadık bir anda nur topu gibi bir çocuğunuz olabileceği öngörüsünü buraya bırakalım.

Genç çiftimiz Maldivlere; Ne zaman evlenecekler? Ayrıldılar mı? Fahriye Burak’ı aldatıyor mu? Aman, Burak Fahriye’yi… Su nerde? İnek içti, haberleriyle kafaları allak bullak eden magazin yazarları güney sahillerine gitmiş, diğerleri hani bana hani bana demiş. Onlar erdi muradına, Çocuk düşünüyorlar mı?, Reklam evliliği mi?, haberleri de birkaç güne verilir fırına…

Daha önceki haberimiz:

Fahriye ve Burak, bu yıl evlenecek mi?

—-

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.