Exini Stalklamadan Güne Başlamayan Burçları Açıklıyoruz!

Sosyal medyanın iyice yaygınlaşmasından sonra yeni bir terimle tanıştık: “Stalklamak” Küçük, büyük, kadın, erkek demeden hepimiz “stalklıyoruz”. Yani ilgilendiğimiz bir kişinin tüm sosyal medya hesaplarını takip ediyoruz. Dikkatle inceliyoruz. Nereye gitmiş, kimle gezmiş, ne yemiş, ne içmiş, neler görmüş bunları bilmeden duramıyoruz. Bunu da en çok eski sevgililerimize yani “exlerimize” yapıyoruz. Kimimiz meraktan takılıyoruz, kimimiz kalbimizden söküp atamıyoruz, kimimiz ise tanıdık tanımadık herkesi stalklamaktan kendimizi alamıyoruz. Hal böyleyken, gel bu stalklama işini alışkanlık haline getirmiş burçlar hangileriymiş beraber bakalım.

Unutmayan, Unutamayan Boğa Burçları

Sadık Boğa burcu insanları, hayatlarına aldıkları her bir insanı sonuna kadar sahiplenirler. Hele de bu insanlardan biri, bir dönem âşık oldukları biriyse, hayatlarındaki ve kalplerindeki yeri apayrı olur. Zaman geçer, belki ayrılık olur ve yollar ayrılır ama Boğa burçları unutmaz, sahiplenmiştir bir kere! Yolların ayrılması önemli değildir, Boğa burcu merak eder, haber almak, bilmek ister. Bu nedenle de stalklamak onun için tam zamanlı bir iş haline gelir. Neredeyse yollar ayrılmamışçasına haber almaya devam eder.

Evrenin Hafıza Kartı Yengeç Burçları

Geçmişe sıkı sıkıya bağlı olan Yengeç burcu insanları birini sevdiğinde iyi günde de kötü günde de onunla birlikte olmak ister. Merhametli ve sevgi dolu yapısı nedeniyle her acıyı da her mutluluğu da paylaşmak ister. Beraber büyümek, beraber gelişmek ve beraber geliştirmek ister. Ancak işler düşüldüğü gibi gitmez ve yollar ayrılırsa, karşısındaki kişiyi yine de bırakmak istemez. En azından her zaman iyi olmasını diler. Bu nedenle exinin mutluluğunu da mutsuzluğunu da görmek için stalklamaya başlar.

Kararsız Terazi Burçları

Terazi burçları, genelde şıpsevdi olmaları ile ünlüdür. Cazibesi ile etkilemek istediği herkesi etkileyebilen Terazi burcu insanları, bu özelliğinden aldığı cesaretle daldan dala konmayı pek sever. Bu nedenle ilk etapta onun kimseyi stalklamayacağını düşünüyorsan, oldukça yanılıyorsun. Bir Terazi burcu insanı, özellikle yalnız olduğu zamanlarda exini merak etmeden duramaz. Çünkü yalnızlık ona göre değildir, çok da yalnız kalmaz, kaldığı zamanlarda ise yeni bir sayfa açana kadar eski defterlerini açıp açıp takip eder.

Takıntılı Akrep Burçları

 

Ağzı sıkı Akrep burçları her ne kadar eski defterleri hakkında konuşmayı sevmese de bu defterleri kapattığı, olanı biteni unuttuğu anlamına gelmez. Bir Akrep burcu insanı, bir durumu ya da kişiyi kolaylıkla takıntı hale getirebilen yapısından dolayı, ayrılıklarının üstünden kısa bir süre geçmiş olsa bile eski sevgilisini bir takıntı haline getirebilir. Karda yürüyen ama izini belli etmeyen Akrep burçları, exlerinden haber almak ama bunu onlara çaktırmamak ister. Bu nedenle storyleri izleyip isminin çıkmasını engelleyen, en az kendisi kadar sinsi programlar bulup kullanmaya başlar.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.