Evlilik Konusu Açılınca Speedy Gonzales’le Yarışan 3 Burç!

Ortalama flört dönemi ne kadardır? 6 ay? 2 sene? Önce güzel başlar, her şey gibi. Sonra hafiften işler ciddiye biner. Aile baskısı bir yandan, çevrenizdeki bütün bekarların evlenip çoluk çocuğa karışmaya başlaması diğer yandan. Aslında ilişkiniz de fena gitmiyor fakat gözlerin her caddeden geçtiğinde beyaz gelinlikli vitrinleri süzüyor. Sonra malum konu açılıyor ve işte her şey o an başlıyor! Sen sen ol, şimdi sayacağımız 3 burca evlilik konusunu açma ya da ciddi bir ilişkiye hiç başlama!

İkizler Burcu

İkizlerin ne yapacağı belli olmaz, canı istemediği yerde bir dakika durmaz. Çabuk karar değiştirir, zor tatmin olur, e biraz da huzursuzdur. Flört döneminde her şey iyi gider. Eğlenirsin, gönlünü gün edersin. İşler asıl meseleye geldiğinde ise rulo rulo tuvalet kağıdıyla gözyaşlarını silersin. Çünkü İkizler burcu, bağlanmayı sevmez, hiçbir konuda derinleşemez. Evlilik konusu açıldığında sözünü bitirmeni bile beklemez!

Yay Burcu

Daha dünyayı gezecektik? Nereden çıktı şimdi evlilik? Evet, tam olarak Yay burcunun sözleri bunlar. Yakından tanıyan herkes aşikar. Ne o? Yoksa sen farklı bir cevap mı bekliyordun? Davullu zurnalı düğün mü hayal ediyordun? Hayret! Aslında patır patır en başından söylerdi, evlilik düşünmediğini, birine uzun süre bağlı kalmak istemediğini! Neyse sen dua et nikah masasından kaçmadı, Speedy Gonzales’le yarışmadı!

Kova Burcu

Kova burcu düğün salonunun olduğu sokaktan bile geçmez, ne evliliği? Davetiyesiymiş, yemeğiymiş, takısıymış… Bünyesinde bir gram bile bulunmayan geleneksel şeyler bunlar. Aman diyelim! Aklında varsa öyle pembe hayaller, bohçalar, çeyizler… Vazgeç bu sevdadan, acilen uzaklaş Kova burcundan! O daha dünyayı kurtaracak, insanlığa adalet dağıtacak, hükümete kafa tutacak! Evlilik de ne alaka şimdi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.