Evlenmeden Önce Tekrar Düşünmeniz Gereken Burçlar!

Düğün sezonuna girdik mi? Her sene aynı muhabbet değil mi? Beğendiğiniz elbiseye girmek için vermeniz gereken kilolar, düğünde rastlama ihtimaliniz olan zengin bekarlar… Neyse biz konumuza dönelim. Buldunuz diyelim kendinize göre birini, imzaladınız nikah defterini. Fazla mı aceleci davrandınız acaba? Köprüden önce son çıkışın yolunu mu kapatmışlar yoksa? Eğer ki hala vaktiniz varsa, yazdıklarımıza göz atmanız epey bir faydanıza!

Ana Kuzusu Yengeçler

Anne sevgisi, saygısı tabii önemli. Ama artık evlilik yoluna girmişsiniz, önceliklerini belirlemesi gerektiğini düşündüğünüz biriyle berabersiniz. Arada bırakmaya yoksa bile niyetiniz, bazen size de hak versin istersiniz. Gel gelelim ana kuzusu bir Yengeç erkeğinden bahsediyoruz. İlkokula kadar ana sütü emmiş, altın günlerinde eteğinin altında gizlenmiş birinden hakikatten neler bekliyoruz? Aşkınızdan vazgeçin demiyoruz lakin kayınvalidenizin alt katında oturmaya hazırlansanız iyi olur.

Çocuk Ruhlu Koçlar

“Evliliğin muhasebesini yapmak” diye bir laf vardır, bilir misiniz? Tamam, işletme açmadığınızın farkındayız fakat faturalardan bebek bezine uzanan uzun bir liste için sorumluluk sahibi biriyle birlikte olmanız gerektiğinizin farkına varmalısınız. Olgunlaşma evresini ilkokul yıllarında bırakmış bir Koç ile beraberseniz, evlilik için acele etmemenizi öneririz, tabii çocuklarınıza oyun arkadaşı aramadığınızdan eminseniz…

Şüpheci Akrepler ve Kıskanç Boğalar

Kıskanılmak güzel bir duygu, aşırıya kaçmadıkça… Mini etek giydirmez, üstüne laf söyletmez, gece dışarıya çıkmanıza izin vermez. Sahi nereye kayboldu özgür kızımız? Söz gelimi, kıskanç bir Boğa ya da şüpheci bir Akrep’le berabersiniz ilişkinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Kavgacı Koçlar

Sıradaki konumuz kavgacı Koçlar. Teoman “Sevgi anlaşmak değildir” dediğinde, sözlere kendi yorumunu katıp, evirip çevirip günümüze uyarlamış olmalılar. Yoksa bu kadar inatçı olmanın bir alemi olmadığı fazlasıyla aşikar.

Çapkın İkizler

Her çiçekten bal almak da neyin kafası? Artık evlilik yoluna girmişsiniz, bekarlığa veda edeceksiniz fakat hala flört peşindesiniz? Üstüne alınan çıkmadıysa, bağlılıktan kaçan, yerinde duramayan İkizleri piste alalım, gelinimizi de köprüden önceki son çıkışa uğurlayalım.

Pimpirikli Başaklar

Onu oraya koyma, bunu bana sorma, ben söylemeden bir şey yapma. Tamam takıntılısınız fakat birlikte olduğunuz insanı neden zan altında bırakırsınız? Geçin artık detaycılığı, huzursuz davranmayı. Dikkatinizi mutluluğa odaklayın, sakın ola ayrıntılarda kaybolmayın!

Bir Yorum Bırakın
  1. Kovayı unutmuşsunuz. Hani şu özgürlük delisi,bencil,aklı fikri sadece bilgisayarda,duygusuz,herkes aptal ben en akıllıyım diyen kova. Bunu da ekleyin. Kova pişmanlıktır.

    • Oha lan bende kovayim ama bencil değilim üstelik aklımız fikr8m8z pc de değil eglenmenin yollarinda ve eğer biz birine aptal diyorsak kesin aptaldır bizimle sadece eğlence arayanlar uyum sağlar cahil geri kafalı işi gücü birilerinin dedikodusunu yapipta hiç bir zaman sonuç alınmayacak şeylerle uğraşanlar değil ayrıca Kovalar sevdiği insanın yanından uzak olmasını istemez daima aklının bir yerindedir o son derece merhametli vefakar insanlardır zeki olduğunu savunarakta haksızlık yaptığı soylenemez ona guvenip te pisman olan kimseyi bulamazsınız

    • Ben de bir kovayım ve bu dediğin pek hoş değil açıkçası. Bir kova sana acı çektirdi diye hepsi aynı mı olacak? İnsanların böyle düşünüyor olması üzücü.

  2. kovaları unutmuşsunuz cidden. kovalar iyi arkadaşlar ama kötü sevgililer. acayip bir egoları var, sürekli ne yapsanız eleştirirler. ne yapsanız yaranamazsınız. ama eleştirilmeyi sevmezler. çok aşırı samimiyet kurmayı sevmezler, bir özel alanım yok diye etrafı yıkarlar aşırı özgürlük meraklıları. öyle sevgi sözcükleri, romantizm onların kalemi değil. onun yerine bilim kurgu , felsefe, sanat konuşun, ama sakın romantik kelimeler pek beklemeyin. ayrıca insanlardan sürekli kendilerini farklı gören, kendi fikrini herkesten iyi sayan bir kafa yapısı vardır. ha diyorum iyi arkadaşlar eğlenceliler, ama romantizm, aşırı samimiyet, sevgi sözcükleri onların sevdiği şeyler değil. mesafeli insanlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir