Evlenmeden Önce Tekrar Düşünmeniz Gereken Burçlar!

Düğün sezonuna girdik mi? Her sene aynı muhabbet değil mi? Beğendiğiniz elbiseye girmek için vermeniz gereken kilolar, düğünde rastlama ihtimaliniz olan zengin bekarlar… Neyse biz konumuza dönelim. Buldunuz diyelim kendinize göre birini, imzaladınız nikah defterini. Fazla mı aceleci davrandınız acaba? Köprüden önce son çıkışın yolunu mu kapatmışlar yoksa? Eğer ki hala vaktiniz varsa, yazdıklarımıza göz atmanız epey bir faydanıza!

Ana Kuzusu Yengeçler

Anne sevgisi, saygısı tabii önemli. Ama artık evlilik yoluna girmişsiniz, önceliklerini belirlemesi gerektiğini düşündüğünüz biriyle berabersiniz. Arada bırakmaya yoksa bile niyetiniz, bazen size de hak versin istersiniz. Gel gelelim ana kuzusu bir Yengeç erkeğinden bahsediyoruz. İlkokula kadar ana sütü emmiş, altın günlerinde eteğinin altında gizlenmiş birinden hakikatten neler bekliyoruz? Aşkınızdan vazgeçin demiyoruz lakin kayınvalidenizin alt katında oturmaya hazırlansanız iyi olur.

Çocuk Ruhlu Koçlar

“Evliliğin muhasebesini yapmak” diye bir laf vardır, bilir misiniz? Tamam, işletme açmadığınızın farkındayız fakat faturalardan bebek bezine uzanan uzun bir liste için sorumluluk sahibi biriyle birlikte olmanız gerektiğinizin farkına varmalısınız. Olgunlaşma evresini ilkokul yıllarında bırakmış bir Koç ile beraberseniz, evlilik için acele etmemenizi öneririz, tabii çocuklarınıza oyun arkadaşı aramadığınızdan eminseniz…

Şüpheci Akrepler ve Kıskanç Boğalar

Kıskanılmak güzel bir duygu, aşırıya kaçmadıkça… Mini etek giydirmez, üstüne laf söyletmez, gece dışarıya çıkmanıza izin vermez. Sahi nereye kayboldu özgür kızımız? Söz gelimi, kıskanç bir Boğa ya da şüpheci bir Akrep’le berabersiniz ilişkinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Kavgacı Koçlar

Sıradaki konumuz kavgacı Koçlar. Teoman “Sevgi anlaşmak değildir” dediğinde, sözlere kendi yorumunu katıp, evirip çevirip günümüze uyarlamış olmalılar. Yoksa bu kadar inatçı olmanın bir alemi olmadığı fazlasıyla aşikar.

Çapkın İkizler

Her çiçekten bal almak da neyin kafası? Artık evlilik yoluna girmişsiniz, bekarlığa veda edeceksiniz fakat hala flört peşindesiniz? Üstüne alınan çıkmadıysa, bağlılıktan kaçan, yerinde duramayan İkizleri piste alalım, gelinimizi de köprüden önceki son çıkışa uğurlayalım.

Pimpirikli Başaklar

Onu oraya koyma, bunu bana sorma, ben söylemeden bir şey yapma. Tamam takıntılısınız fakat birlikte olduğunuz insanı neden zan altında bırakırsınız? Geçin artık detaycılığı, huzursuz davranmayı. Dikkatinizi mutluluğa odaklayın, sakın ola ayrıntılarda kaybolmayın!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.