Evlenilecek Burçlar! Eğlenilecek Burçlar!

Tabii kimseyi kategorize etmek istemezdik fakat malum burçlar, hepsini ayrı kılan farklı farklı huylar! İyi ya da kötü ayrımı yapmıyoruz burada! Olay tamamen duygusal! Yani hayat tarzı bir nevi. Kimse evlenmek zorunda değil sonuçta, gönlünü eğlendirmek isteyenler de var bu hayatta! Anı yaşamak isteyenler, flört etmek isteyenler, bağlanmaktan kaçıp hayatın keyfini sürmek isteyenler… Var da var anlayacağın! Hadi yine iyisin! Bak hiç de öyle yalnız değilsin!

Evlenilecek Burçlar: Oğlak – Yengeç – Boğa – Balık

Oğlakları biliyorsunuz, biraz geleneksel bir yapıları var. Hem değerlerine bağlı hem de yapısı gereği nedeniyle tam bir evlilik insanı. E Boğaların da pek bir farkı yok. Atraksiyonu sevmez, tek eşlilik konusunda birinciliği kimseye vermez. Şimdi gelelim su grubu burçlarına. Hayata geliş amacı aile kurmak olan sevgi dolu Yengeçler ve yaşamları boyunca kendilerini adayacak birini arayan romantik Balıklar, evlenilecek burçlar kategorisinde ilk dörtte yer alıyorlar. E ne diyelim şimdiden mutluluklar!

Eğlenilecek Burçlar: İkizler, Yay, Kova, Terazi

İyi kızlar cennete, kötü kızlar her yere, çıtır kızlar ise kafalarına estiği yere! İşte muhteşem dörtlümüz! Tutabilene aşk olsun! Tek tek başlayalım en iyisi. İkizler burcu malum sıkılgan bir arkadaşımız, hayatının her anında eğlence arar, e yapısı gereği biraz da bağlanmaktan kaçar. Yay, durduğu yerde duramaz, özgürlüğüne ket vurdurmaz! E Kovanın da bir farklı yok özgürlük konusunda; aşk meşk mevzularıyla pek bir bağı olmayınca… Terazileri aşk insanı diye biliyor olabilirsiniz. Küçük bir düzeltme yapalım: Aşk değil, flört! E tabii her flörtün sonu da evliliğe varacak değil ya! Siz en iyisi mi bu dört arkadaşla gezin tozun, sabah akşam aktiviteden aktiviteye koşun, fakat evlilik konusunda bizce biraz sakin olun! Diğer burçlara gelince onlar da bir sonraki yazımızda!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir