“Evlen! Eğlen! Tokatla!” Oyununda Yay Burcu!

Serimize Zodyak ailesinin kâşifi, kahkaha nöbeti, en enerjik gezgini Yay ile devam ediyoruz! Bu eğlenceli oyunda, Yay’ın hayatının üç önemli isminin hangi burçlar olduğunu açıklıyoruz. Yay’ı en çılgın maceralara davet eden, evlenecek kadar gözüne perde çeken ve öfkesinden nasibini alıp tokadı yiyen burçları sıralıyoruz! Evlen, Eğlen, Tokatla; temalarına uygun burçlar hangileri, merak ediyorsanız başlıyoruz!

Kova’yla eğlen!

Kabına sığmayan, keşfetme merakıyla kronik bilgi açlığı çeken, edindiği ve sahiplendiği değerler konusunda ısrarcı olan, tüm farklılıkları seven, kültür çeşitliliğini destekleyen bir karaktere sahip olan Yay, tüm bu enerjisine ayak uyduracak olan Kova’yla harika bir arkadaşlık kurar! İki özgür ruh öncelikle tüm tabuları parçalar, duvarları yıkar, sınırları ortadan kaldırıp sonsuz alternatifler dünyasında kafasına göre cirit atar! Özellikle savundukları bir ideal peşinde tanıştılarsa, aynı amaç uğruna Kova ile Yay birlikte, tüm dünya tek olsa bu ikili durdurulamaz! İki yüksek toleranslı karakter bir araya gelince, tüm dünya kapıları ardına kadar açılır, sınırsız deneyimler mütemadiyen bu ikiliyi keyifle şaşırtır!

Koç’la evlen!

Dağ tepe gezmek, yaşamı tüm doğallığıyla, tehlikesiyle, macerasıyla iliklerine dek hissetmek, tabiri caizse sömürmek için bir araya gelen Koç ve Yay, harika birer hayat ortağı olurlar! Bolca bilek güreşi yapar, tavla turnuvalarında iki ters bir düz peşinde eğlenceye doyarlar, tutukları takımın maçına gidip ses telleri çatlayana kadar tezahürat yaparlar, en kalabalık caddelerde galibiyet turları atarlar ve tabi ki parmakla gösterilen harika bir çift olurlar! Plansızca yaşar, eğlencenin dibine vurur, dünyanın her yerinde heyecan dolu deneyimlere açık olurlar! Yenilik isteyen, macera seven bu ikili, hiç sıkılmaz, eskimez, bayatlamazlar!

Boğa’yı tokatla!

Biri hız sever tüm EDS’lere yakalanıp cezalara güler geçer, öteki usulca yaşamak için hız limitinin alt sınırını baz alır, sağ şeride yapışıp kalır, ceza alıp bütçesine zeval getirmektense her yere geç kalır! Birinin kanı en hızlı akar, ötekinin en yavaş! Biri riskten nefret eder, öteki riski her yemeğin üstüne tatlı niyetine yer! Boğa’nın hantallığı, Yay’ın ayağına dolanır, canını sıkarsa; Boğa helalinden bir tokata yakalanır!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.