“Evlen! Eğlen! Tokatla!” Oyununda Terazi Burcu!

Serimize Zodyak ailesinin barış elçisi, huzur timsali Terazi ile devam ediyoruz! Bu eğlenceli oyunda, Terazi’nin hayatının üç önemli isminin hangi burçlar olduğunu açıklıyoruz! Terazi’nin eğlenip gülmek istediği, evlenecek kadar sevebileceği ve huzurunu kaçırıp öfkelenebileceği burçları sıralıyoruz! Evlen, Eğlen, Tokatla; temalarına uygun burçlar hangileri, merak ediyorsanız başlıyoruz!

Kova ile eğlen!

Terazi’yi güzellik merkezinde görüp alışveriş merkezlerinde karşılaşıp süsüne aldanıp hafife alanlar yanılır, Kova ile Terazi’nin arkadaşlığının etkileri yedi düvele yayılır! Hakikaten bu çok sosyal ikili sekiz yüz kişiyle birlikte yürüttükleri kalabalık arkadaşlıklarında, parmak basılmayan konu bırakmaz! Bu ikili bolca konuşur, toplumsal meseleler üzerine tartışır, entelektüel düzlemlerde uzunca saatler kafa patlatır, adaletin yerini bulması için çalışırlar! Bu arada bol bol eğlenmeyi de ihmal etmezler!

İkizler ile evlen!

Terazi aşık olmayı, ilişki yaşamayı sever ama evlilik peşine düşmez, yüzüğü görmeden inanmam deyip işi yokuşa sürmez! İkizler zaten evliliğin kapısından geçmez, mümkünse özgürlüğünü kısıtlayacak mini kelepçeyi parmağına takmak istemez! Bu iki özgürlük sevdalısının evliliği de olabildiğince esnek olur! İkizler ve Terazi evlilikleri boyunca sayısız etkinlik yapar, arkadaşlarının dahil olduğu sınırları geniş bir ilişkinin içinde mutlu mesut yaşarlar!

Koç’u tokatla!

Terazi insanları saray erkanından mı, kraliyet sarayından mı, aristokrat bir ailenin soyundan mı gelmişler bilinmez ama muhakkak, yüksek adapları, gözle görünür bir zarafetleri olur! Kabalığa asla tahammül edemez, savruk, paspal, pis görünüme dayanamazlar! Aceleyle döke saça yapılan, estetik dışı hal alan her işten nefret ederler! Koç’un sözü açık, lafı balyozdur! İnsanları kırabileceğini, sözlerini inceltmesi gerektiğini düşünmez! Koç’un kabalıkları karşısında tahammülü kalmayan Terazi, eldivenini çıkarıp suratına çarpabilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.