“Evlen! Eğlen! Tokatla!” Oyununda Oğlak Burcu!

Serimize Zodyak ailesinin başarı öyküsü yazarlığı ünvanlısı ve en kararlısı Oğlak ile devam ediyoruz! Bu eğlenceli oyunda, Oğlak’ın hayatının üç önemli isminin hangi burçlar olduğunu açıklıyoruz! Oğlak’ın keyifli vakit geçirebileceği, nikah akdini imzalayacağı ve dayanamayıp bir tokat atacağı burçları sıralıyoruz! Evlen, Eğlen, Tokatla; temalarına uygun burçlar hangileri, merak ediyorsanız başlıyoruz!

Başak’la eğlen

Yani hiçbir kayıp sonsuza dek sürmez, eninde sonunda cenaze evine de tebessüm girer, o insanlar da onca hüznün sonunda adına eğlenmek denen aktiviteye katılır! Başak ile Oğlak’ınki de o misal! Dedikodu yaparak eğlenmek, partide sabahlara dek dans ederek eğlenmek, tüm günü yatarak geçirmek ve bu sırada bolca eğlenmek, birbirinden nasıl da farklı şeyler değil mi? Bu ikilinin eğlencesi de tıpkı böyledir! Çoklarına farklı hatta sıkıcı görünebilir ama üretmekten, kendini geliştirmekten, faydalı olmaktan hoşlanan bu ikili çalışarak çılgınlar gibi eğlenebilirler.

Boğa’yla evlen

Evlilik aslında tıpkı şirket ortaklığı gibi, iki ortaklı bir müessesenin bir ömür yürütülmesine verilen sözlerle atılan bir çift imzadır! Evlilik kurumunda birleşen taraflar, birbirlerine saygı duymak, sevmek ve doğru bütçe, etkinlik ve gündelik planları yaparak, evliliklerini iflasa götürmemekle yükümlüdür! Oğlak için durum tümüyle böyleyken, Boğa için bir de sevgi ve güven bağı girer işin içine ve bu ikili minimum gider, maksimum kazançla harika bir ortaklık kurar! Kalite seven, saygınlık bekleyen, bütçe hesaplarını bilen, tutumlu ikili, birbirlerini severlerse sonsuza dek desteklerler!

Yay’ı tokatla

Oğlak çalışmak isteyecek, Yay yüksek yaygarası sırasında abartıyla hikayeler anlatıp kafasını şişirecek, plazalara sıkışan, hayatın lezzetini elinin tersiyle iten insanları hikayelerine konu edip Oğlak’ın sinirlerini bozacaktır. Yetmiyormuş gibi sürekli tatil yapmak isteyecek, gezmelere doymayacak, hayatı hafife alacaktır! Peki Oğlak tüm bunlar olurken armut mu toplayacak! Tabi ki hayır! Klavyesinden birkaç saniyeliğine kaldırdığı elini Yay’ın ensesine şaklatacak, tatil bitti deyip işine dönecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.