“Evlen! Eğlen! Tokatla!” Oyununda İkizler Burcu!

Oyunumuza Zodyak’ın en çenebaz burcu İkizler ile devam ediyoruz. Bu eğlenceli oyunda, İkizler’in hayatının üç önemli isminin hangi burçlar olduğunu açıklıyoruz! İkizler’in birlikte kahkahalara boğulduğu, esnek bir evlilikte taklalar attığı ve kedi gibi tırmalayıp diliyle döveceği burçları belirliyoruz! İkizler için “Evlen, Eğlen, Tokatla” temalarına uygun burçlar hangileri, merak ediyorsanız başlıyoruz!

Yay ile eğlenir!

İki dünyaları boşvermiş, keyfine düşebileceği çukur bulunca dalıvermiş burç bir aradaysa, şamatadan başka ne olur ki orada? İkizler de Yay da hayattan keyif almak için yaşar, attıkları kahkahanın sesine kulağı duyan herkesi katar, mutluluk yayarlar! Hantallığı sevmez, hız kesmez, geri vites bilmezler! Özgürlüklerine düşkün bu ikili, keşfetmekten bıkmaz, yoruldum deyip dinlenecek koltuk aramazlar! Dünyayı gezer, yepyeni kültürlere şahitlik eder, her şeyden biraz öğrenip yenisine geçerler! Her lezzetin tadını merak eden enerjik ikili, sadece birbirinin temposuna ayak uydurabilir!

Kova ile evlen!

İkizler Zodyak’ın en flörtüz burcudur! Bu evliliğine sadık kalmayacağı anlamına gelmez ama çevresi geniş, arkadaşlıkları yaşamının bir parçası olan İkizler, evlenince tutsak olamaz, tüm zamanlarını evine ve çocuğuna ayırarak mutlu olmaz! Sosyalleşmesi, etkinlik dolu hayatına devam etmesi gerekir. Dolayısıyla İkizler’in klasik anlamda bir evlilik yapması çok mümkün olmaz! İkizler kaştan, gözden, güler yüzden önce zekaya âşık olur, konuşmasına kapılır! Bu özellikler de Kova burcunda fazlaca bulunur! Bir de Kova da özgürlüğüne pek düşkündür, kapı pencere açık, ferah bir ilişki yaşanır! Bu esnek hayatta Kova ile İkizler birbirlerine hem arkadaş hem eş olur!

Boğa’yı tokatla!

Oturduğu yerden kalkmayan, risk almanın fikrine dahi kapılmayan, ağır aksak adımlarıyla İkizlerin milyon tur gerisinde kalan Boğa, İkizler’i ifrit eder! Sinirleri hoplatır, zıplatır, kıvılcımları beynine sıçratır! İkizler beklemekten hiç hoşlanmaz! Huzur diye ölü toprağı serpilmiş bir hayat yaşamaz! Hep yeni deneyimler yaşamak, koşar adım yaşamın her anını yakalamak, hiçbir fırsatı kaçırmamak ister! İkizler’in ayağına taş bağlayıp denize atın ama Boğa ile sınamayın! İkizler’in atan tepesiyle gözü döner, Boğa’nın kulağının zarı patlar, huzuru kaçar! Zira İkizler’in tersini gören Boğa’nın canı yanar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.