“Evlen! Eğlen! Tokatla!” Oyununda Aslan Burcu!

Serimize Zodyak’ın kral/kraliçesiyle devam ediyoruz! Bu eğlenceli oyunda, Aslan’ın hayatının üç önemli isminin hangi burçlar olduğunu açıklıyoruz! Aslan’ın keyifle zaman geçirmek istediği, evlenip tahtına ortak etmeyi dilediği ve kalbinin tüm bağışlayıcılığına rağmen iki tokat çakmak istediği burçları sıralıyoruz! Evlen, Eğlen, Tokatla; temalarına uygun burçlar hangileri, merak ediyorsanız başlıyoruz!

Yay ile eğlenir!

Yay ile Aslan’ın arkadaşlığı ya karakolda bitmezse milyon takipçisi olan, izleyeni kırıp geçiren kahkaha dolu bir hikâyede bir ömür sürer! Zira ateşlerinin harı gözlerinden okunan, birbirlerinden çok farklı olsalar da hayatın tadını çıkarmak temasında buluşan bu ikili tehlikeye çok yakın, heyecanlı bir arkadaşlık kurar! Yay patavatsız bir şaka yapıp Aslan’ı çıldırtmaz, Aslan da kibirlenip Yay’ı kontrol altında tutmak istercesine müdahalede bulunmazsa, bu ilişki destan yazar!

Terazi ile evlenir!

Terazi’nin güzelliği ya da şıklığı karşısında Aslan büyülenir, Aslan’ın abartısı kendinden gösterişli duruşuyla Terazi’nin gözleri kamaşır! Güzelliğine takıntılı Terazi ile herkesin beğenisi toplayıp alkışını almak isteyen Aslan harika bir çift olur! Tüm fotoğrafçılar kapılarında sıra olur, bu çift nazara gelmezse hayatın tadını bir ayrı çıkarır! Aslan bolca alaka görmek, Terazi de ilgi budalası olmak ister! Bu ikili birbirleriyle ilgilenir, sevgiye doyarlar! Kraliyet salonlarında vals gösterilerine katılır, bolca alkış alırlar!

Akrep’i tokatlar!

Aslında Aslan son derece yüce gönüllüdür! Ateş grubu üyesi olan Aslan sinirlenmesine sinirlenir ama çizgisinden çıkmaz, fiziksel güç kullanmaz! Çoğu zaman Aslan’ın bir bakışı yeter, karizmatik görünümü çoğu meseleyi hareketsiz çözer! Akrep de tıpkı Aslan gibi güç sahibi olmak, her şeyi hakimiyeti altına almak ve hükmetmek ister! Aslan bu arzusunu alenen yaşarken, Akrep sahip olduğu gücü saklar, insanlara zaaflarını göstermediği gibi yeteneklerinden de bahsetmez! Aslan ve Akrep büyük oynar, birbirinin yerine geçmeye çalışır! Bu konulda Aslan bir anlık öfkeyle Akrep’e bir tokat savurursa geçmiş olsun! Akrep hep ne der; “Vurursunuz ancak ölmezsem sorun büyük!”. Aslan stratejik düşünmez, o andan sonra Akrep’in gösterisi başlar!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.