“Evlen! Eğlen! Tokatla!” Oyununda Akrep Burcu!

Serimize Zodyak ailesinin karanlık bekçisi Akrep ile devam ediyoruz! Bu eğlenceli oyunda, Akrep’in hayatının üç önemli isminin hangi burçlar olduğunu açıklıyoruz! Akrep’in eğlenceli vakit geçirebileceği, evlenecek kadar güvendiği ve intikam yemini edeceği burçları sıralıyoruz! Evlen, Eğlen, Tokatla; temalarına uygun burçlar hangileri, merak ediyorsanız başlıyoruz!

Balık ile eğlen!

Balık ne kimselere laf taşır ne de insanların kuyusunu kazmak için uğraşır! Akrep için Balık; hayatı pek umursamayan, hafızasını sık sık tazeleyip başına bela olmayacak, spritüal alanda ona eşlik edip mistik eğlencelerine katılacak bir arkadaştır! Fal bakmak, ruh çağırmak, büyü kitapları karıştırmaktan söz ediyoruz elbette! Her Akrep’in yanında en yakın arkadaş kontenjanında bir Balık burcuna muhakkak rastlanır! Akrep fazla stratejiktir, Balık ise strateji bilmez! Bu ikilinin ilişkisi Akrep’in kontrolünden sıyrılamaz ama taraflar bu durumdan hiç de rahatsız olmaz!

Boğa ile evlen!

Boğa ile Akrep birbirleri dışında insanlarla yaptıkları evliliklerde, tümüyle birbirlerine güvenmeyi başaramazlarsa, hayatları zindana çevirebilirler! İçlerini kemiren kuşku, şiddetini dışarıya yansıtmasalar da yaşadıkları kıskançlık krizi ilişkilerini bir hayli yıpratır. Buradan Boğa ile Akrep’in birbirleri dışında kimse ile evlenemeyecekleri anlamı elbette çıkmaz ancak ilişki yaşarlarsa bu tümüyle gerçek olur ve aşkları destan yazar! Zira bu iki burç da cinsel yaşama bir hayli önem verir, sevgilerini hissettirmeye özen gösterir!

İkizler’i tokatla!

Akrep’in arkadaşlık mertebesine erişen, sırrına vakıf olan, özeline kapı arasından da olsa bakma mükafatını kazanan, açtığı zihnine konuk olan İkizler, bildiklerini kendine saklar, sır deyip tutar mı dersiniz? Tabi ki tutamaz! Bir iki gün dayanır, belki o kadar bile dayanamaz; patlamadan hemen önce bulduğu ilk insanı boylu boyunca dedikodu kazanına atar! Peki Akrep böyle bir şey karşısında ne yapar? Orası bizi aşar ama mesele bir tokatla başlar!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.