Evinin Yolunu Bulmakta Zorlanan 3 Burç!

Partiden partiye koşan sosyal kelebekler, hangi arkadaşına zaman ayıracağını bilemediği için devamlı dışarılarda gezenler, o açılıştan bu konsere koşanlar, çantası sırtında orası senin burası benim dolananlar… Ama bir türlü evinin yolunu bulup da ayağını uzatıp oturamayanlar…

Bazı burçlarından fıtratında var sanki eve girememek, koltuğa uzanıp bir kitap okuyamamak ya da tek başına bir müzik açıp sakin sakin yemek yemek. Öyle ki bazen canları evde oturmayı çekse bile içlerinde bir kıpırtıyla, bazen de arkadaşlarından gelen bir telefonla atarlar kendilerini sokağa. Sadece dışarı çıkmakla kalsalar yine iyi! Bir kez adım attılar mı dışarı, sürükleniverirler bir oraya bir buraya!

 

Bir Orada Bir Burada İkizler Burcu

İkizler burcunun doğası sosyallik. Her nabza göre şerbet vermesi sayesinde partilerin ve ortamların aranan kişisi. Nasıl yemek yiyip, su içiyorsa sosyalleşmek de onun için hayati bir ihtiyaç neticede. Bu yüzden de bir kez evden çıktı mı haftalarca evine geri dönmemesi kuvvetle muhtemel. Sabah işe gidip, iş çıkışı arkadaşlarıyla yemeğe, oradan bir yere bir şeyler içmeye sonra başka bir arkadaşının evine, sonra depresyondaki arkadaşını iyileştirmek için onun evine gidip orada uyuya kaldıktan sonra ertesi sabah için başka arkadaşlarıyla kahvaltıya gidebilir. Üstelik tüm bu programları yaparken de hiç üşenmez, hiç yorulmaz. Dediğimiz gibi bütün bu süreci huzurlu bir şekilde yürütmek onun fıtratında var.

 

Spontane Çocuk Yay Burcu

Yay burçlarının içindeki kıpır kıpır çocuk, o gün evde oturmaya karar vermiş olsa bile, televizyonu açıp kanepeye uzandıktan en fazla 5 dakika içinde telefonu çalacak ve bir arkadaşı mutlaka “hadi gel bir şeyler yapalım” diye onu dışarı davet edecektir. Asında çoğunlukla hafta sonu programları hafta içinden bellidir ama yine de spontane programlar tam da onun için yapılmıştır. Ayrıca arkadaşlarıyla bir kadeh bir şey içerken bir anda kendisini havalimanında uçak bileti alırken de bulabilir. Şehir içinde vakit geçirdiği zamanlarda da mutlaka önce bir konsere gideceği ardında da kalabileceği bir arkadaşı vardır.

Özgür Ruhlu Kova Burcu

Evini güzel dayayıp döşemiş olsa da; yapısı neticesinde kendisini sırt çantasıyla bir dağın tepesinde, çadırıyla bir deniz kenarında ya da karavanıyla yollarda bulabilir. Kova burcunun en belirgin özelliği aslında özgür ruhunu dizginleyememesidir. Kafasına bir kere bir yere gitmek girdiyse onu tutabilene aşk olsun. Zaten kimse de tutmak için çabalamasın. Bırakın gitsin. Sonuçta gezip dolaşıp enerjisinin tüketince bir gün evine bir şekilde dönecektir, meraklanmayın. Şehir içindeki hayatında ise çoğu kişi tarafından tanınması nedeniyle gittiği bir yerden de kolay kolay dönemez. Hemen arkasından gelecek başka bir programa dahil olur, oradan oraya derken günlerce evinin yolunun tutturamayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir