Evini Dekore Ederken Hangi Burçlara Danışmalısın?

Belki yeni bir eve taşınıyorsun, belki hayatını birleştireceğin insanla mutlu bir yuva kuruyorsun. Bakmadığın dergi, izlemediğin Youtube videosu, kurcalamadığın internet sitesi kalmadı. Tamam kendi zevklerine de güveniyorsun fakat biraz da emin olmak istiyorsun. Dekorasyon konusunda sana akıl verecek bir arkadaş arıyorsun. Acaba hangi burçlara sormalı, kimlerden fikir almalısın?

Kalite Boğa Burcundan Sorulur

Yeni eşyalar seçerken, evini dekore ederken seçtiğin ürünlerin kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü olmasını istersin değil mi? Hem rahat olsun hem de zevkini konuştursun! Yemek masasından koltuk takımına, perdelerinden televizyon sehpasına kadar her şeyin bir havası olsun. Karmaşadan uzak, sakin bir oturma alanın, iştahla yemeklerini yiyebileceğin bir yemek takımın, huzurla uyuyabileceğin bir yatak odan olsun. Tabii tüm bunlar için alışveriş yaparken en yakın Boğa burcu arkadaşını da yanında bulundurmalısın.

Renk Uyumun Diğer Adı Terazi

Kıyafet seçerken bile kırk saat ayna karşısında zaman geçiren, kombinlerinin renk uyumu içinde olmasına özen gösteren birinin, ev dekorasyonunda da farklı bir tavır sergileyeceğini tabii ki düşünmedik. Sen ki en duvar kağıdının renginin astığın çerçevelerle, koltuk takımının perdelerle, yemek takımının masa sandalyelerinle ahenk içinde olmasını isteyen birisin. Peki fikir alma konusunda neden bu kadar endişelisin? Baksana, önüne bin sayfalık bir renk skalası koysan bile, hepsinin ismini teker teker sayabilecek bir Terazi dosta sahipsin!

Pratik Tavsiyeler İçin Başak Burcu

Belki şatafattan hoşlanıyor, her şeyin allısını güllüsünü seçiyor, altın varaklı tablolarla duvarlarını süslemek istiyorsun. Fakat 2018 yılında olduğumuzu hatırlayıp bu kararından hızlı bir şekilde vazgeçiyorsun. Seçimlerini sadeleştirmek, evine pratik çözümler geliştirmek istiyorsun. Analitik düşünen, detaycı Başakların yardımına ihtiyaç duyuyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.