“Evet” Demeden Önce İki Kere Düşünmesi Gereken Burçlar!

Nikah tarihi alındı, gelinlik / damatlık provasına gidildi, davetiyeler basıldı, hatta düğünde takılacak altınların ne kadar edeceğinin hesabı bile yapıldı! Kısaca her şey tamam! Ve sonunda geldi beklenen an! Köprüden önceki son çıkışa girdiğinin farkında mısın? Belli ki değilsin. Fakat birkaç dakika sonra zamanı geri almak bile isteyebilirsin! Nikah memurunun malum soruyu sorduğu an neye uğradığına şaşırabilirsin!

“Evet” Demeden Önce İki Kere Düşünmesi Gereken Burçlar!

Aceleci Koçlar

Düşünmeden davranmak, bildiğini okumak ve acele iş yapmak! Bütün bunlar senin doğanda var. Hiç hesap kitap yapmıyor, başladığın şeyin sonunun nereye varacağını kestiremiyorsun. Ani kararlar alıyor, gelecek planları yapmıyorsun. Aklının estiğini yapıyor, inceldiği yerden kopsun kafasında yaşıyorsun. Fakat iş nikah masasına geldiğinde, kara kara düşünmeye başlıyor, gözünü salonun çıkış kapısına doğru kaydırıyorsun. Saniyede kaç adım atabileceğini hesaplayarak, can havliyle müsaadeni istiyorsun!

Terazi Burcu

Kararsız Teraziler

Bir ayrıldın, bir barıştın, sonunda kendini nikah masasında buldun! O ana kadar her şey yolunda gibiydi. Provalar, partiler, dergiler, seçimler. E en sevdiğin şarkıda dans da ettin, kadeh kadeh şampanyaları lüplettin. Nikah memurunu karşında görünce niye öyle birden gerildin? Bak yine yüzleşmekten kaçan, kararsız bir Terazi olduğunu gösterdin! Fakat senin o masadan kalkıp kaçman biraz zor! Niye mi? İncelikler yüzünden!

Kararsız Teraziler - Evet Demeden Önce İki Kere Düşünmesi Gereken Burçlar!

Dalgın Balıklar

Acaba doğru yerde olduğuna emin misin? Markete ekmek almaya giderken kendini düğün salonunda bulmuş olabilir misin? Belki de biri gazozuna ilaç atmıştır ha? Sanıyoruz, kimsenin keyfi kaçmasın diye ortama ayak uydurmaya çalıştın, alkolün de verdiği etkiyle kendini müstakbel eşinin yanında buldun. Karşında cübbe giymiş bir adam bir şeyler soruyor, evet mi hayır mı diye onay bekliyor. İşte o an gözlerin açılıyor, balık balık etrafa bakarak olan biteni anlamaya çalışıyorsun. Neyse ki hala geç kalmadın!

Dalgın Balıklar - Evet Demeden Önce İki Kere Düşünmesi Gereken Burçlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.