Evde Yangın Çıksa Boğa Burcunun Kurtaracağı İlk 3 Şey

Zor karakterdeki insanları bünyesinde bulunduran Boğa burcunda aynı zamanda David Beckham, Mark Zuckerberg, Adele ve George Clooney gibi yetenekli isimler de yer almaktadır. Güvenilir ve sabırlı olan Boğa burçlarının keskin zekaları vardır. Sahiplenme duyguları yüksek olan Boğa burçlarına atar yapmayın olur mu! Venüs’ün simgelediği Boğa burçları maddi anlamda kazançlarına ve harcamalarına dikkat ederler. Estetik kaygıları üst düzeyde olan Boğa burçları bir şeyin göze güzel görünmesine çok önem verirler. Etrafında tanıdığın bir Boğa burcu varsa bunu zaten biliyorsundur. Hayatın karşılarına çıkardığı zorluklara karşı cesurca mücadele etmeyi bilen Boğa burçları, riskli işlere pek bulaşmak istemezler. Kaliteden ödün vermek istemeyen Boğa burçları lükse düşkündür. Bakalım soğukkanlı Boğa burçlarının yangında kurtarılacaklar listesinin ilk üç sırasında neler var!

Kıyafetleri Onların Her Şeyi

Modayı yakından takip eden Boğa burçları, giyim kuşamına çok özen gösterir. Pahalı kıyafetleri tercih eder. Bu nedenle ki evlerinde çıkacak yangında Boğa burçları kapıya koşup kaçmak yerine, önce gardolabına koşup kucaklayabildiği kadar kıyafetini kurtarma derdine düşebilir. Evinde yangın çıkan bir Boğa burcunun penceresinden aşağıya atılan kıyafet ve ayakkabılar görürsen şaşırma. Boğa burcu için kıyafet ve ayakkabıları yangında ilk kurtarılacaklar listesinin başında yer alır.

Anılar… Anılar…

Toprak elementinin taviz vermeyi sevmeyen üyesi Boğa’ların en kıymetli parçalarından biri fotoğraf makineleridir. Onların fotoğraf makineleri muhtemelen piyasada satılan en iyi ve en pahalı fotoğraf makinelerinden biridir. Tabii onlar için önemli olan fotoğraf makinesine saydığı para değil, anılarını en iyi şekilde fotoğraflayabilmesidir. Daha önce de belirttiğimiz gibi Boğa burçları her ne kadar lükse düşkün olsalar da savurgan kişiler değillerdir. Yangın gibi korkunç bir olay anında Boğa burçları kurtarabildiği kadar kıyafet ve ayakkabısını kurtardıktan sonra fotoğraf makinesinin peşine düşecektir. Hele bir de o fotoğraf makinesinde çektiği ama henüz aktarmadığı fotoğraflar varsa onu kimse tutamayacaktır. Hızlı Gonzales gibi evin içinde oradan oraya koşturacak ve makinesini bulup zafer kazanmış muzaffer bir komutan gibi o evden çıkacaktır. Unutmayın Boğa burçları inatçıdır, istediğini elde etmek ne kadar zor olursa olsun yapmaktan geri durmaz.

Geleceğin Yatırımı: Koleksiyon

Para kazanmayı da harcamayı da çok iyi bilen Boğa burçlarının birçoğunun eminiz ki bir koleksiyonu vardır. Bu pul koleksiyonu olabilir, para koleksiyonu olabilir, plak koleksiyonu veya rozet koleksiyonu olabilir. Boğa burçları bu koleksiyonları düşündüğün gibi hobi olarak yapmaz. Üzerinde çalıştığı koleksiyonunu geleceğin yatırımı olarak görür ve o yüzden gözü gibi korur. Bizim tanıdığımız Boğa burcu, yıllardır titizlikle biriktirdiği ve üzerine titrediği koleksiyonunu yangına yem etmeyecektir. Ne yapıp ne edip kendisiyle birlikte koleksiyonunu da evden sapasağlam çıkartacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.