Etrafındakilerin Niyetini Okumada Master Yapmış Burçlar!

Herkesin gizli bir niyeti var. Herkes bir şeyleri ima etmenin peşinde. Kimse açık açık konuşmuyor, üstelik ne istediğini doğrudan anlatmamak için elinden geleni yapıyor. Biz de ne istiyorsa açık açık ifade eden, açık bir kitap gibi olan, davranışlarının altında başka amacı olmayan kaç kişi varsa hepsini toplayıp bir müzede saklamak gerektiğini düşünüyoruz! Ama konumuz bu değil. Konumuz bu davranışlarına rağmen bu insanları anlayan, onların konuşmasına gerek bile kalmadan niyetini okuyan burçlar! Hadi başlıyoruz!

İkizler Burcu

İnsan tanıma konusunda en tecrübeli burç İkizler olabilir. Çünkü elinde karşılaştırma yapabilecek örneği oldukça boldur. İkizler burcu insanı zaten çok sosyal bir insan olduğu için etrafında her çeşit insan mevcuttur. Onlar kimin ne istediğini daha konuya girmeden anlar hale gelmiştir.

Yengeç Burcu

Sezgisel Yengeç burcu, genelde insanların niyetlerinin ne olduğunu hisseder. Yengeç burcunun 6. Hissi, zaman zaman Balık burcundan daha fazla etkili olabilir. İnsanlarla empati kurabilen, onların acılarını da sevinçlerini de içinde hissedebilen Yengeç burcu, bir insanın hikayesini öğrendiği zaman onun ne niyetle hangi davranışı yapacağını önceden bilebilir.

Başak Burcu

Hava grubu burçları çok sosyal olup çok insan tanıdıklarından, su grubu burçları altıncı hislerinin çok kuvvetli olduğundan, Yay burcu çok gezip çok bildiğinden bu listede yerini aldı. Peki ya Başak burcunun özelliği ne olabilir sence? Bingo! Başak burcunun detaycılığı, etrafındaki insanların niyetlerini çok başarılı bir şekilde okumasına neden olur!

Akrep Burcu

Gözlemci Akrep burcu, etrafındakileri çaktırmadan o kadar sağlam bir markaja alır ki onlarla ilgili her şeyi öğrenmeden bırakmaz! Karşısındaki insanın dahi ruhu duymadan onunla ilgili tüm niyetleri ve her şeyi ortaya dökebilir. Tabi bu ortaya dökülen niyetleri, ancak ortamdaki diğer Akrep burcu insanları anlayabilir.

Yay Burcu

İşte gerçek bir insan sarrafı! Meraklı Yay burcu da İkizler burcu gibi insan tanıma konusunda efsane olan burçlardan bir tanesidir. Her yere girip çıktığı, herkesle muhabbet ettiği, her kesimden insan tanıdığı için dil, din, ırk, kültür ayırt etmeden niyet okumakta kesinlikle zorlanmaz.

Kova Burcu

Hava grubunun bir diğer sosyal burcu olan Kova burcu insanı da niyet okumakta zorlanmaz. Karşısındakinin hal ve hareketlerinden mantıklı çıkarımlar yaparak zekâsını kullanması yeterlidir. Onda bu yeteneklerden bolca olduğu için insanların niyetlerini okumakta oldukça başarılıdır.

Balık Burcu

Su grubunun sezgileri çok güçlü olan bir diğer burcu ise Balık burcudur. Balık burcunun Yengeç burcundan farkı ise etrafındaki insanların duygularından çabucak etkilenmesidir. Dolasıyla paylaştığı duyguların niyetine girmesi çok daha az zamanını alır. Bu da karşısındaki insanın hangi hareketi neden yaptığını anlamasına neden olur.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir