Eski Sevgilisinin Serumlu Storysine Kayıtsız Kalamayan Burçlar!

“Ah mine’l-aşk ve mine’l-garaib..”

Ne yaptıysan, ne ettiysen, ne dediysen, nerelere gittiysen, kimlere güvendiysen işte tam da bu yukarıdaki cümleden yani “aşktan ve gariplikten” değil mi? Aşk için yaptığımız şeyler, kimi zaman tam bizden beklendiği gibi oluyor ancak kalan zamanlarda yaptıklarımızla kendimizi bile şaşırtabiliyoruz. Bir kısmımız sevgilisiyle ayrıldığı zaman bile ona olan sevgisini, onunla olan iletişimini koruyor ve hatta devam ettiriyor. Ulaşabileceği bir mesafede bekleyiveriyor. İyi gününde kötü gününde yanında eksik kalmıyor. Sosyal medyadan takibe devam ediyor. Öyle ki yardım edebileceği her anı pusuda bekleyerek o kişinin yanında olmaya çalışıyor. Son dönemde de pek çoğumuzun eski sevgilisi yediği serumdan, girdiği alçıya kadar yaşadığı her sorunu sosyal medyada paylaşmayı adet edinmiş insanlara dönüştüler. Bu da onların yanında olmayı daha kolay bir hale getirdi.

Peki ya sen? Ayrıldığın sevgilin sabahın bir vaktinde kolunda serumla story atsa ne tepki verirdin? Yanına mı koşardın, görmezden mi gelirdin? Bakalım bu olaya tepkisiz kalamayan burçlar ve gösterecekleri tepkiler nelermiş!

Merhametli Yengeç Burcu

Sevgide ve aşkta bir sınırı olmayan tek burç Yengeç burcu olabilir. Yengeç burcu insanı, sadece sevgilisine, ailesine, arkadaşlarına değil, sokak hayvanlarına, bitkilere hatta yuva yapmış karıncalara bile merhamet göstermesi ile ünlüdür. Bu kadar sevgi ve merhametli dolu bir insanın, bir dönem çok sevmiş ve birlikte olmuş olduğu bir insanın, kolunda serumla attığı fotoğrafa tepkisiz kalması elbette beklenemez. Yengeç burcu insanı, fotoğrafı gördüğü gibi, soluğu hastanede alır. Bir anne edasıyla durumunu öğrenir ve yapabileceği ne varsa elinden gelenin en iyisini yapmadan o hastaneyi terk etmez! Mümkünse taburcu olduktan sonra evde ilgilenmeye de devam eder.

Şefkatli Balık Burcu

Sezgileri güçlü olan Balık burcu insanı, henüz fotoğrafı görmeden, sevdiği birine bir şey olduğunu hissedeceği emareleri yakalamaya başlamıştır zaten. Eski sevgilileri ile kötü ayrılmış olsalar bile, en az Yengeç burcu kadar merhametli olduğu için olanları çoktan unutmuş, yaralarını kendi şefkati ile sarmış ve yoluna devam etmiştir. Haberi aldığında hemen telefonuna sarılır ve en yakınlarından haber almaya çalışır. Eski sevgilisinin sesini duymadan rahat etmeyen Balık burcu da, sonunda onu görmesi ve yanında olarak yardım etmesi gerektiğine karar vererek soluğu hastanede alır. Lazım olduğunu düşündüğü ne varsa, onları da yanında götürür.

Yüce Gönüllü Aslan Burcu

Eski sevgilisini koluna serumla görünce soluğu hastanede alacak bir diğer burç da Aslan burcudur. Sevgide de cömert olan Aslan burcu genel olarak neşesi ve sıcaklığı ile her şeyin ve herkesin iyi olmasını ister. Ortamların maskotu olmayı da çok sevdiği ve bunu kolayca başarabildiği için, moral vermesi gerektiğini düşünür ve herkesi eğlendirmek üzere yola koyulur. Yaşama sevincini diğer insanlara da bulaştırarak eğlenceli kişiliği ile sadece eski sevgilisini değil, ihtiyacı olan herkesi iyileştirebilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.