Eski Sevgilisinin Mesajı Karşısında Sağlam Duran Burçlar!

Ex’ten next olmaz dediniz, arkanıza bile bakmadan devam ettiniz. Gel gelelim karşı taraf aynı fikirde değil, yapışmış sakız gibi ayağınızın altına, düşmüyor yakanızdan. Bazen timsah gibi pusuya yatıp uygun zamanı bekliyor, bazen bodoslama dalıp ne var ne yok eteğindeki bütün taşları savuruyor. Peki hangi burçlar, eski sevgilisine karşı kaya gibi sağlam durabiliyor, hangileri iki güzel söze tav oluyor.

Aradan günler, aylar geçmiş, eski sevgilinizin aklı başına gelmiş, sizde ise iş işten çoktan geçmiş. Mesaj atıyor, sizi ikna etmek için elinden geleni yapıyor. Allem edip kullem edip bir muhabbet açıyor, sizi konunun içine sokmaya çalışıyor. Önce bir düşününün hangi dağda kurt öldü, bunca zamandır ne değişti, neler oldu bitti? Belki sizden sonra görüştüğü arkadaşla işler yolunda gitmedi, belki bu zaman zarfında hayattan büyük bir tekme yedi. Sığınacak bir liman, ona şevkatle yaklaşacak bir insan aradı. Ve bunun için şansını ulaşması en kolay, akla gelen ilk aday olan sizden yana kullandı.

Böyle bir durumda ne mi yapmak gerekiyor? Yolunuza ayı çıkmışçasına ölü taklidi yapmanız muhtemel bir seçenek ya da arkanıza bile bakmadan kaçmanız. Hatta esaslı bir Oğlaksanız asla yanıt vermez, duvar gibi davranırsınız. Normalde hata yapmaz, diyelim yaptınız onu da asla ikinci kez tekrarlamazsınız. Ya da otokontrol delisi bir Akrepseniz, karşınızda ne kadar yalvarıp yakarsalar da gözünün yaşına bakmaz, hayatta affetmezsiniz. Sözlerimizi noktalarken böylesine kendinden emin, kararlı bu insanları gönülden tebrik eder, hayatlarında başarılar dileriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir