Eski Sevgilisini Yeni Sevgilisiyle Görünce Burçlar!

Aşk, hayatlarının bir döneminde kapısını çalar burçların. Kimisi senelerce flörtünü unutamazken kimileri kısa sürede yeni adaylara yelken açar. Geçmişteki aşklarıyla karşılaştıklarında farklı tepkiler verirler. Eğer yanlarında yeni bir sevgili varsa durum daha karmaşıklaşır ve tahammül etmesi zor bir hal alır burçlar için. En fazla canı yanan su grubu burçları olurken en az incinenler hava grubu üyeleri olur.

Koç: “Bakıyorum da Layığını Bulmuşsun” Der

Aşkı da nefreti de güçlüdür Koçların. İlişkileri genelde sorunlu biter. Eski sevgililerini başka biriyle el ele göz göze görünce kayıtsız kalamazlar. Onlarınki kırılmaktan ziyade kızgınlıktır. İçlerindeki kıskançlık ve öfke arası duyguyu bir şekilde deşarj etmeseler rahat edemezler. Çifte yaklaşık “Bakıyorum da layığını bulmuşsun.” diyebilirler. Bu söz ağır bir kavganın fitilini ateşlerse Koçların saç baş kavgaya tutuşması kaçınılmazdır.

Boğa: Çok Kıskandığını Bakışıyla Belli Eder

İlişkiler söz konusuysa sevdiklerini kimseyle paylaşamaz Boğalar. Ayrılsalar bile eski flörtleri kalplerinin bir yerini kaplar durur. Onları yeni aşklarıyla görmek Boğaları çileden çıkarır. Diğer konularda olduğu gibi umursamaz davranamazlar. Bakışlarıyla kıskandıklarını belli ederler. Öyle tahammül edemez bakışlar atarlar ki çift, bu yüz ifadesinden çekinir adeta. Bu tatsız karşılaşma uzun süre canlarını sıkar Boğaların. Romantik anıları silemezler kolay kolay.

İkizler: Arkadaşını Arayıp Anlatır

Duyguları değişken olan İkizler burçlarının, aşkta tepkilerini kestirmek güçtür. Bir gün eski sevgililerini özlediklerini düşünürken diğer gün umursamayabilirler. Onları yeni bir partnerle gördüklerinde bomba bir haber almış izlenimine kapılırlar. Önce bir şaşırır sonra eşe dosta konuyu anlatma ihtiyacı duyarlar. En yakın arkadaşlarını arar bu şaşırtıcı karşılaşmadan bahsederler. Arkasından gıybetin dibine vurur, yeni sevgiliyi de alay konusu yapıp bir güzel gömerler.

Yengeç: Kendini Tutar Eve Gidince Ağlar

Biten ilişkinin ardından en fazla gözyaşı döken burçtur Yengeçler. Maziye olan takıntıları ruhlarını kemirir durur. Geçmişte güzel anılar biriktirdikleri mekanları gezerken hüzünlenirler. Büyük aşka yaşadıkları flörtlerini başka bir sevgiliyle görmek onlar için çok zordur. O an belki kendilerini tutarlar ancak eve gittiklerinde salya sümük ağlarlar. Adeta yas havasına bürünür, bitmiş ilişkiye rağmen ihanete uğramışçasına acı çekerler.

Aslan: Kahkahalar Atarak Geçer

Gururlu burcumuz Aslanlar ilişkilerinde her zaman kendini üstün taraf olarak görmüştür. Birlikteliklerini karşı taraf sonlandırsa bile kaybedenin kendileri olmadığını düşünürler. Sevgileri sonsuza dek sürmez, gidene “bay bay” der, “elimi sallasam ellisi” yorumunu eklerler. Eski sevgililerine yeni flörtüyle rastladıklarında gururlarını korumak için çok kasarlar. Umursamıyormuşçasına kahkahalar atarak çiftin yanından havalı bir edayla geçerler.

Başak: Yeni Sevgiliyi Tepeden Tırnağa Süzer

Sürmeyecek bir aşkı kurtarmak için yoğun çaba sarf etmez Başaklar. Bitmişse bitmiştir bazı hisler. Yürür giderler kendi yollarına. Olur da eski flörtlerini yeni biriyle görürlerse kıskanmazlar belki ama kendilerine özgü refleksler gösterirler. Çok fazla detaycı oldukları için yeni sevgiliyi tepeden tırnağa bir süzerler. Güzel mi, kusurları var mı, fiziği boyu posu nasıl diye iyice bir incelemeye çalışırlar.

Terazi: Instagram’dan Yeni Sevgilinin Profilini Arar

Romantik ilişkiler kişiliğinin bir parçasıdır Terazilerin. Dolu dolu ve iç içe birliktelikler yaşarlar. Ayrılıktan sonra bir süre üzülseler de yeni döneme adapte olmasını bilirler. Geçmişteki sevgililerini yeni flörtüyle gördüklerinde çok da kayıtsız kalamazlar. İmaj kaygısından ötürü çifte gözlerini dikmezler o an. Sonrasında ellerine telefonu alır Instagram’dan yeni sevgilinin profilini, fotoğraflarını ararlar. Kendilerinden daha güzel/yakışıklı ve çekici olup olmadığını merak ederler.

Akrep: Aklından Türlü Türlü Oyunlar Geçer

Birliktelikleri kötü sonlanmışsa içinde öfke ve kin biriktirir Akrepler. Sevgi ve nefreti aynı anda yaşamak gibi bir nitelikleri vardır. Mazideki sevgiliyi yeni aşkıyla görmek Akreplerin karanlık tarafını dürter. Kıskançlık hisleri zirve yapar. O an akıllarından türlü türlü oyunlar geçer. Her ikisine de acı çektirmek, onları ayırmak için entrikalar düşünmeye başlarlar. Bu karşılaşma Akrepler için yeni bir savaşı tetikler.

Yay: Dikkat Bile Etmez Yürür Geçer

Biten ilişkinin ardından uzun süre düşünmez Yaylar. Hayat geçmişin izlerini karıştırmakla zaman kaybedilmeyecek kadar değerlidir onlara göre. Kısa sürede toparlanır başka aşklara yelken açmak için sabırsızlanırlar. Eski sevgiliyi başka biriyle görmek Yay burçları için problem değildir. Zaten çoktan unutmuşlardır flörtlerini. Çifti görünce dikkat bile etmez yürür geçerler. Bu kayıtsızlıkları etrafındakileri şaşırtır.

Oğlak: Linkedin’den Yeni Sevgilinin Mesleğine Bakar

Bu fayda odaklı burçların birliktelikleri, genelde mantıklarına ters düşen gerekçelerle sonlanır. Biten beraberliklerini kısa sürede unuturlar. Geçmişteki flörtlerini başka biriyle sarmaş dolaş görünce farklı fikirler geçer akıllarından. İşe güce çok baktıkları için yeni sevgilinin mesleğini merak ederler. Yakın çevrelerinden ismini bir şekilde öğrenirlerse Linkedin’den mesleğine bakarlar. Kendilerinden daha üst statüde biriyse kıskanmaktan kendilerini alamayabilirler.

Kova: Selam Verir Geçer, Çok Takmaz

Beraberlik oldukları flörtleri aynı zamanda güzel vakit geçirdiği bir arkadaştır Kovalar için. Eski aşklarıyla dost kalabilen az sayıda kişiden biridir bu burçlar. Duygusal yönden eksik oldukları için ayrılıkların ardından karalar bağlamazlar. Mazideki flörtlerini yeni biriyle el ele görmek onları incitmez. Dost kalmak üzere ayrılmışlarsa çifti görünce selam verir geçerler. Hatta karşı taraf sohbet etmek isterse aynı tavrı gösterir konuşurlar.

Balık: Canı Yanmışçasına Eski Sevgilinin Gözlerine Bakar

Hayata en çok bağlayan güç aşktır Balıkları. Her ilişkilerini yoğun hislerle yaşarlar. Ayrılıklar tam bir yıkımdır onlar için. Terk edilmişlerse eski sevgililerini yeni biriyle görmek Balıkları çok incitir. Canı yanmışçasına gözlerinin içine bakarlar mazideki aşklarının. Kıskançlık ve acı iç içe geçer. Artık flörtlerinin yeni sevgiliyi sevmesi, ona dokunması tahammül edilemez bir ıstırap doğurur. Balıklar için ayrılık da sevdaya dahildir hisleri soğumadıysa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.