Eski Sevgilisini Unutamayan Burçlar Kendilerini Nasıl Ele Veriyor?

Kaç sene birlikte yaşamışsınız tabii, öyle iki günde unutmak kolay olmuyor. Tinder’da, uygulamalarda “next one” deyip koldan kola atsanız da kendinizi, çivi çiviyi maalesef o kadar kolay sökmüyor. Anılar, fotoğraflar bir kalemde silinmiyor, ayrılık acısı dediğimiz durum eski Türk filmlerindeki gibi insanı öldürmüyor, süründürüyor. Peki ya ex aşkını unutmamaya yeminli Akrepler ve Yengeçler ne gibi davranışlar sergiliyor, akıllarının eski sevgilisinde olduğunu nasıl belli ediyor, kendilerini nasıl ele veriyorlar?

Eski Sevgilisini Unutamayan Burçlar Kendilerini Nasıl Ele Verir?

Sürekli Ondan Bahsetmek

Arkadaş ortamında, orada, burada hala ondan mı bahsediyorsunuz? Adının geçmediği tek bir cümle kuramıyor, yüzü gözlerinizin önünden bir türlü gitmiyor mu? Düşündükçe içiniz içinizi yiyor, size yaptıkları için hala onu pişman etmek mi istiyorsunuz? Ağzınızdan çıkanlar dedikodu boyutunu aşıyor, çenenizi bir türlü tutamıyor musunuz? Beyniniz unutmak istese de kalbiniz eski sevgili programından bir türlü çıkış yapamıyor mu? Yoksa bütün kapılar saat 12’yi vurmadan yüzünüze mi kapandı? Olur öyle diyelim, bir olayı dillendirdikçe olayların büyüdüğünü belirtelim.

Geçmişi Silip Atamamak

Hadi bir sinirle fotoğrafları silip attınız, Instagram’ınızı kapattınız. Albümleri olayı biraz daha dramatize etmek için mutfak lavabosuna atıp yaktınız. Aldığı hediyeleri battal boy çöp poşetine bir güzel koyup kargoladınız. Peki ya gözden kaçanlar? Anısı kalsın diye gardrobunuzda sakladığınız eşyalar? Siz onlardan kopamadıkça, eski defterler asla kapanmayacak.

Sosyal Medya Hesapları

Kişisel sosyal medya hesaplarınızın hepsini dondurdunuz. İradeli davranmaya çalışıp telefonunuzdan uzaklaştınız. Fakat 2 gün sonra diyeti bozup teslim oldunuz. Hemen bir fake hesap, sabah akşam stalk yapmaya başladınız, e tabii ki kendinizi durduramadınız. Beğendiği fotoğraflar, etiketlendiği postlar derken, didiklemedik yer bırakmayıp eski sevgilinizin sosyal medya hesaplarında kayboldunuz.

Bir Türlü Kopmayan Muhabbet

Ayrılıktan sonra, ortam sakinleşti, aşkınız iki gün sonra yeniden depreşti. Banyoda unuttuğunuz ojeniz, çekmecedeki kedili patikleriniz birden aklınıza geliverdi. Hemen bir mesaj, sözde bahaneniz hazır olduğu için kimse yazmak için bir neden aradığınızı anlamayacak. Diyeceğimiz o ki, fil hafızasına sahip Yengeç ve Akrepler eski sevgililer öyle iki günde hiçbir zaman unutamayacak.

Eski Sevgilisini Unutamayan Burçlar - Kopmayan Muhabbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir