Eski Sevgilisini Kıskandırmak İsteyen Burçlar Hangi Yola Başvurmalı?

Kimse benden sonrası tufan falan demesin. Biliyoruz ki her biten aşk mutlaka kalpte bir iz bırakır. Ben tamamen bitirdim diyenlerin bile bir gün eski sevgilisini gördüğünde içinde bir yerlerde ince bir sızı yaşanır. Bitiremeyenler içinse durum daha vahim! Unutamıyorsa, intikamını eskisini kıskandırarak alır. Nasıl mı? Burcuna bakarak nasıl bir yol izlemen gerektiği yeni yazımızda saklı. İçindeki aşkın doğası seni nasıl etkiliyor görmek istersen de Venüs burcunu bakmak isteyebilirsin. Daha fazlasını öğrenmek için ise Moyra uygulamasını indirerek, bizlere doğrudan sorabilirsin.

Koçlar, Onsuz Ne Kadar Mutlu Olduğunu Cümle Aleme Göstermeli

Koçlar ne zaman düşse, daha güçlü kalkar ayağa. Bir köşede mutsuz kalıp, düşman sevindirecek değil ya! İkili ilişkilerinde de vardır benzer bir manzara. Beklemediği bir anda yalnız kaldığında bile öyle dalıp gitmez karanlığa. Önce olan biteni sindirir, kısa sürede kendine gelir. Sonrasında sıra hayatına ne kadar mutlu bir şekilde devam ettiğini herkese göstermektedir. Ayrılığı kolayca atlattığını ve onsuz ne kadar mutlu olduğunu gören sevgilisi ise bir köşede kıskançlıktan tırnaklarını kemirebilir.

Boğa, Ayrılığın Ardından Bambaşka Birine Dönüşmeli

Aşkı dolu dizgin yaşayan burçlardan Boğalar, mutlu sonla bitmeyen bir aşkın ardından kendini kaybolmuş halde bulabilir. Bir anda sessizliğe gömülebilir, hayallerinin ve emeklerinin yıkılışını vakur bir edayla seyredebilir. Yeniden kendi hayatına odaklanabilmesi içinse kendine başka bir gözle bakması gerekir. Kuaföre gidebilir, giyim stilini yenileyebilir, spora başlayabilir. Aynaya baktığında çok daha güçlü ve çekici birini gördüyse artık kıskanma sırası artık eski sevgilisindedir.

İkizler Hayatını Yaşamaya Tam Gaz Devam Etmeli

İkizlerin dahil olduğu bir ilişkide ne aksiyonun ne de eğlencenin dozu eksilir. Onları bu kadar çekici kılan da çoğu kez bu deli dolu halleridir. Ayrılığın ardından kısa süreli bir şok yaşayıp durulsa da çok geçmeden hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Eski sevgilisi çoğu kez umurunda olmasa da kıskandırmak isterse hayatında tozu bile kalmadığını tüm çevresine göstermesi yeterlidir. Ayrıldığı kişiyi eskisi kadar canlı görmenin acısını da en çok İkizlerin eskileri tadabilir.

Yengeçler Varlığının Gölgesini Daima Eski Sevgilisinin Üzerinde Hissettirmeli

Yengeçlere göre dünyayı döndüren duygu aşk olabilir. Aşık olduğunda da hep bulutların üzerindedir. Ne zaman ki ayrılık çanları çalar, işte o zaman kendini gökyüzünden düşmüş bir halde bulabilir. Aldıkları darbenin ardından ayağa kalkmaları için de çoğu zaman sahiden dibe vurmaları gerekir. Gözyaşlarını silip, tekrar sahalara döndüğünde ise karşısındakinin kendini kollaması gerekir. İntikamın planlarına da daima eski sevgilisinin yakınları dahildir. Ailesi ve arkadaşları Yengecin tarafında saf tutmuşken, eskisi kıskançlıktan köpürebilir.

Aslanlar Daha İyisine Layık Olduğunu Göstermeli

Asil duruşlarıyla Aslanlar, oldum olası kıskanç bakışları hep üzerinde hissetti. Kimileri imreniyordu kimilerininse iyi değildi niyeti. Çok şükür, hepsinin de ağzının payını verdi. Kendini bir halt sanan sevgili bozmaları, onların dengesini bozabilir mi? Çok geçmeden bulur eski sevgilisinin bir üst modelini, sosyal medyada paylaşır en mutlu hallerini. Kıskandırmak istiyorsa çıkar yol bu, eskisinden çok daha iyisine layık olduğunu herkese göstermesi.

Başaklarda Eskiye Ait Ne Varsa Doğruca Çöp Sepetini Boylamalı

Başaklar, hayatlarında fonksiyonu olmayan hiçbir şeyi tutmaz. Eşyalar, arkadaşlıklar, aşklar… Fazlalık yapıyorlarsa doğrudan doğruya çöp sepetini boylar. Eski sevgilisi için de benzer bir durum geçerli. Eskiden anlamı olan hediyelerin ya da anıların bir köşede gizlenmesi sanki ona özlemini çektiği mutluluğunu geri verebilir mi? Kural basit, eskilerden kurtulmalı ki yenisine yer açılsın. Öyle değil mi? Başakların hayatında zerresinin bile kalmadığını görmek eski sevgilisi için en büyük kıskançlık sebebi.

Teraziler Güzel Elbiseleri Giyip Kuşanmalı, Eskisinin Önünden Geçip Ona Bakmamalı

Aşk için yaratılan burçlardan Teraziler, filmlere konu olacak aşklar yaşamayı diler. Kimi zaman doğru kişiyi seçer, kimi zamansa hayatımın aşkı dediği kimseler arkasına bakmadan çeker gider. Ayrılığın ardından kendini toparlayabilmesi içinse kendine her zamankinden bir tık daha fazla özen göstermesi yeter. En güzel haliyle sahalara döner, eski sevgilisinin olduğu bir mekanda hiç farkında değilmişçesine önünden geçer gider. İşte belki o zaman eskisinin yaptığı yanlış kafasına dank eder.

Akrepler İntikamını Güçlü İmajıyla Almalı

Akrepler aşkı her daim ciddiye alır. Sevdiğine aşkla sarılır, gerekirse her şeyi arkasında bırakır. Değmediğini gördüğünde ise soğuk servis edilmek üzere intikam planları hazırdır. Öcünü çoğu zaman kendini daha güçlü kılarak alır. Asla yıkılmayacağını göstermek, güçlü bir imaj çizmek, başarılı işlerin peşine düşmek, eğlenceli etkinliklerde boy göstermek… Hepsi de eski sevgilisinin onu kıskançlıkla izlediği bir sonla noktalanır.

Yaylar Hayatlarında Yeni Bir Sayfa Açmalı

Aşkından ölmek, yıllarca ayrılık acısı çekmek ya da içinden çıkılması güç depresyonlara girmek… Yayların nazarında hepsi hikaye. Sadece hatalardan ders çıkarılmalı, tekrarlanmamak üzere tarihin tozlu raflarına kaldırılmalı. Yıkıcı bir ayrılıktan sonra da olan bitenin üzerine bir çizgi çekilip, temiz bir sayfa açılmalı. Hatta en iyisi kişi kendini yenileyerek döneceği bir seyahate çıkmalı. Gittikleri yerlerden heyecan verici paylaşımlar yaparken, eski sevgilisi evinde kıskançlığından çatlıyor olmalı. Bundan iyisi Şam’da kayısı!

Oğlaklar Kimseye İhtiyacı Olmadığını Kanıtlamalı

Ah ah Oğlaklar ne depremler gördü ama bir kez olsun yıkılmadı bugüne kadar. İstisnasız bir şekilde gösterdi ki her şeyin altından bir şekilde kalkar. Zaten onların hayatında ne pişmanlıklara ne de karamsarlığa yer var. Nadiren de olsa aşkları nihayete ermediğinde sanıyor musunuz ki karalar bağlar? Hayatlarında aşk yerine odaklanabilecekleri türlü türlü şey var. Elini attığı her işte elde ettiği başarılarla kimseye ihtiyaç duymadığını herkese bir kez daha kanıtlar. Kıskanılası özelliği tam da burada yatar.

Müzmin Bekar Kovalar İnadına Daha Fazla Dışarıda Takılmalı

Bir Kovanın bir başına yaşadığı renkli dünyasına yeni birini ortak etmesi pek rastlanan bir olay değil. Yeni bir hayat biçimine ayak uydururken orta yerde bırakılması ise hiç değil. Çokları böyle bir ayrılık sonrası daha çok içlerine kapanmalarını ya da yalnızlığa teslim olmalarını bekleyebilir. Kovalar ise cevaplarını çok daha sosyal ve eğlenceli ortamlara girerek verir. Hatta mümkünse eski sevgilisinin yakın çevresinde yer edinip, eskisini ait olduğu yaşamın dışına sürebilir. Şimdi kıskanma sırası eskisindedir!

Karalar Bağlaması Beklenen Balık Yıkılmadığını Göstermeli

Balıklar aşka her zaman dört elle sarılır, midesinde kelebekler uçuşmaya başladıysa yeni bir hayata dair hayaller kurmaya artık hazırdır. “Bir ömür mutlu yaşadılar” gibi bir cümleyle bitmeyen aşk hikayeleri ise içlerinde doldurulması güç bir boşluk bırakır. Eski sevgilisini ise en çok yıkık görmeyi beklerken eskiye dair ne varsa arkasında bırakıp tek başına ayakta kalmış güçlü bir Balık kıskandırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.