Eski Sevgilini Geri Döndürmenin Sırrı Burcunda Saklı!

Her burcun huyu suyu, inat damarı, ne istediği hakkında ipuçları veren zaafları kendine hastır! Bir insanı çözünce onunla uzlaşmamak ya da kesinlikle anlaşamayacağına emin olmamak için de medyum olmaya hiç gerek yoktur! Özellikle duygusal ilişkilerde, çiftlerin beklentilerinin karmaşıklığı devreye girince ortaya çıkan anlaşmazlıkların derinlemesine tanışmaktan başka çözüm yolu yoktur. Tabi anlaşmak için de önce barışmak gerekir! Eski sevgilinizi geri getirmeniz için bir defalığına sihirli değnek bizden gerisi sizden! Eski sevgilisiyle barışmak isteyenler, ihtiyacınız olan tek şey yükselen burcu!

Koç Burcunu Geri Döndürmenin Sırrı;

Koç en iyi olmak ister, kendi gibi ne pahasına olursa olsun istediğini almak isteyen biri görürse karşısında hayranlık besler! Hele ki bu eski sevgilisiyse! Düşünsenize “Seni istiyorum. Almadan da hiçbir yere gitmek niyetinde değilim!” diye haykıran, ayaklarının üstünde dimdik duran, gözlerinden arzu fışkıran, pes etmeye de hiç niyeti olmayan eski sevgilisi geçmiş karşısına, “çekip alacağım seni” diyor! Koç erir, biter!

Boğa Burcunu Geri Döndürmenin Sırrı;  

Boğa’yı doğru okumak, ne istediğini anlamak, isteklerine cevap verebilecek güçte olmak çok önemlidir! Boğa kendi yaşamının sınırlarını çizer, koyduğu kuralların dışına çıkmaz, çıkarılamaz! Hele ki bir konuda inatlaşma yaşandıysa, geçmiş olsun, aksi en azından bu yaşamda mümkün olamaz! Sevgilisi “inadımı konteynırın yanına bıraktım geldim, değiştiğimi göstermek derdim” derse, Boğa bir şans daha muhakkak verir. Boğa ile ilişki yaşayan önemli olanın söz vermek değil, tutmak olduğunu bilir.

İkizler Burcunu Geri Döndürmenin Sırrı;

İkizler kocaman bir sosyal çevre içinde yaşar. Sevgilisini de selam verdiğiyle tanıştırır, her türlü iletişim ağının içine vakit kaybetmeden dahil eder, çeşit çeşit ortamda birlikte muhabbetin en dibine çeker! İkizler’in eski sevgilisi olmaktan pişman olup sıkıntıdan patladıysan, geri dönmek için çırpınıyor bir türlü doğru yolu bulamıyorsan, arkadaşlarını ara! Hemen konu komşu, eş dost kim varsa topla, zekice bir hamleyle yeniden dikkatleri üzerine topla! İkizler zekâ sever unutma, arkadaşlarından destek istemekten de gocunma!

Yengeç Burcunu Geri Döndürmenin Sırrı;

Yengeç düştüğü dram girdabından, psikolojik bunalımdan çıkmasına el uzatacak, bolca sevip sayacak, gelecek yılların hayaline ortak olacak bir sevgili ister! Vaktiyle hangi konuda ters düştünüz, neyi paylaşamayıp ayrıldınız bilmiyoruz ancak barışmak istiyorsan, her durumda Yengeç’in kaprisini çekecek, kırılganlığının farkında olup davranışlarını filtreleyecek biri olmanda fayda var! Öncelikle muhtaç görünme, birlikte bir yaşam planı yaptığının üstüne bas, altını çiz! İçinin kan ağladığını belli et ancak yüzün umutla gülsün! Seni asla bırakmayacağım demeyi ihmal etme!

Aslan Burcunu Geri Döndürmenin Sırrı; 

Aslan öncelikle kendi için en iyi olanı ister! İlişkinizin cicim aylarında bolca fedakârlık yapıp kendini ikinci plana çekmiş, sonraları başrolü geri almak isteyip “hep bana” demiş olabilir. Ama içinde kötülüğün kırıntısı yoktur, o dönemde biraz fazla ilgi görmek, pohpohlanmak, en çok sevilmek istemiş olabilir. Yaşadığınız olumsuzluklara rağmen geri dönmekse niyetin, son günlerde ne de çok istediği şeyi hediye ederek başla işe! Asıl amacının onu mutlu etmek olduğunu göstermeden de dönme geri!

Başak Burcunu Geri Döndürmenin Sırrı;

Başak dürüsttür! Biraz fazla eleştirir ama sözleriyle kimseyi incitmek niyetinde değildir. Asıl amacı gözüne takılan, bakışlarını kaçırsa, kulak zarını son ses müzikle tahrip etse dikkatinden kaçmayan eksikleri gidermek, yardım elini uzatmaktır. Başak herkes için en iyi olanı ister ve bunun için ne gerekiyorsa yapar! Bu harika bilgi barışmanıza bal gibi de yarar! Önce yardım iste! Aranızdaki gerilim durulunca ilanı aşkı patlat. Gör bak neler olacak!

Terazi Burcunu Geri Döndürmenin Sırrı;

Senin uzattığın barış çubuğuna elinin tersini gösterecek, bembeyaz güvercinlerine bakarken tebessümünü eksik edecek, tatlı dilinle geri dönüş yolculuğuna başlamayacak eski sevgili zor bulunur! Öyle biri varsa da sevgini beyhude harcaman fazla iyimserlik olur! Sen öpücüğünü kondur barış elçini yolla, en iyi bildiğin şeyi yap küslükleri oracıkta noktala! Huzur dolu sohbetine, sevgi dolu kalbine güven, gerisini merak etme sen!

Akrep Burcunu Geri Döndürmenin Sırrı;

Senin işin strateji, adın namı karanlık dedektif! Önce harika bir mesaj yaz, gerçek duygularını kostümsüz dillendirmeyeceğini biliriz, öyleymiş gibi yap! Kabına sığmaz özleminden, kalbinden taşan hasretinden bahsettiğin yazını arkadaşına yollayacakken, aksi şeytana uyup eski sevgiline göndermiş gibi yap! Şimdi sıra onda! Kurtarıcı meleğin olmaya gönüllüyse soluğu çok geçmeden alır kapında! Seven için bu kadarı kâfi, fazlasını da yapma!

Yay Burcunu Geri Döndürmenin Sırrı;  

Yay’ı aynı ilişkiye geri çağırmak, yüzlerce cevapsız çağrının ötesine geçmez! Yay’ın denenmişi denemek, sorun çözmek, mücadele etmek gibi huyları yoktur. Ancak yeni biri gibi gitmek, yeni bir başlangıç teklifi yapmak Yay’ın dikkatini çekebilir. Hikâyeyi en başa sar, bambaşka bir giriş yap! Hatta ilk kez tanışıyormuş gibi yaklaşıp yeni bir sayfa aç! Bu Yay için yeni bir heyecan olacak, henüz yaşayacağı bir deneyim olarak dikkatini çekmeye yetecektir.

Oğlak Burcunu Geri Döndürmenin Sırrı;

Oğlak’ın çoğu zaman, sağlığının, rahatının, keyfinin, huzurunun önüne başarı hırsı, kariyer hedefi geçer! Bu hikâyeye sonradan dahil olan sevgili de aynı yalnızlıktan nasibini alır, sevgilisiyle geçireceği tüm vakitleri Oğlak’ın dışına çıkmadığı planlarına kurban eder! Öncelikle Oğlak’ın hedeflerine ulaşması için onu motive etmeyi kabul ediyorsan, aynı sorunların tahammülsüzlüğünüz yüzünden tekrar etmeyeceğine inanıyorsan, Oğlak’a her şeyden kıymetli olduğunu hissettirmen ve kendi gücünü göstermen yeterli!

Kova Burcunu Geri Döndürmenin Sırrı;   

Kova bildiğinden şaşmaz, muhtemelen bir tartışmanız sırasında kopan ipler bu kez uzaklara fırlamış, konunun ucu kaçmış küslük başlamıştır. Kova tartışmanız sırasında adil davranmadıysa, meselenin içinde koşulda eşitsizlik, üstünlük taslama, kibir varsa rövanşı çok rahat alırsın! Kova’ya hassasiyetleriyle gitmeli, seni ne denli hiçe saydığını göstermelisin. Sonra kendi hatalarını kabul ve itiraf etmelisin. Mantıklı olanı Kova reddetmez, düşünmeden geçmez!

Balık Burcunu Geri Döndürmenin Sırrı;   

Balık romantiktir, gerekçelerini ezber edip haklı olmaksa niyetin, boşuna Balık’ın viranesine sızma, kafasını bir kez daha karıştırma. Kalbindeki sevgi canlandı, şefkatin alev aldı, aşkın yüreğinden taştıysa, hemen eline bir kalem al, bulduğun kâğıda duygularını karala! Yeter ki samimi olsun, uyak, kafiye çok arama! Sonra romantik bir akşam yemeğinde diyeceklerini Balık’a sanatınla fısılda! Balık bunca inceliğe kayıtsız kalamaz ne de olsa!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.