Erkeklerin Yakın Markaja Aldığı 3 Burç Tipi!

Erkeklerin radarına aldığı kadınlar vardır ve genel geçer yargılar. Ve tabii birtakım özellikleriyle öne çıkan burçlar. Herkesin hoşlandığı tipler, karşı tarafta aradığı nitelikler farklı olabilir. Aslına bakarsan insanları sadece görüşüne göre değerlendirmek de yanlış olabilir. Bazıları çift maskeyle dolaşabilir, ummadık taş baş yarabilir! Sözü çok fazla uzatmayalım, erkeklerin yakın markaja aldığı 3 burca bir göz atalım!

Bakımlı Teraziler

Dış görünüş önemlidir. Erkeklerin de ilk dikkat ettiği karşısındaki kadının görüntüsüdür. Saçları, tırnakları, dişleri, üstündeki elbisenin nasıl durduğu, parfümünün kokusu, makyajı… Kısaca tepeden tırnağa nasıl bir bütün oluşturduğu. Kimse karpuz değil ya vurunca anlayasın. Onlar da haklı tabii bir yerde. İşte bu yüzden Terazi kadınları her zaman bir adım önde!

Gizemli Akrepler

Merak duygusu! Aslında Akrep kadının en büyük yemi! Önce gizemli bakışlarını etrafta süzüyor, sonra karşısındakinin oltaya gelmesini bekliyor. Bazen şapkasının altından küçük bir tebessüm atıyor, bazen cool tavırlarıyla endam süzüyor. İşin sırrı başında da belirttiğimiz gibi herkeste bir merak duygusu uyandırıyor. Erkekler kim olduğunu öğrenmek için radarlarını açıyor, muhabbete girmek için fırsat kolluyor. Akrep’in ulaşılmaz, karanlık hali, onun girdiği her ortamda dikkat çekmesini sağlıyor.

Cesur Koçlar

Öz güven! Eşittir Koç burcu! Motosiklet kullanan kadınlar vardır hani. Hah işte bahsettiğimiz tam da o! Ayakları yere basıyor, gözünü karartıp istediğini alıyor. Cesur olduğu her halinden belli oluyor. Lafını sakınmadan eteğindeki taşları patır patır döküyor, zaman bile onun hızına yetişmekte zorlanıyor. İşte bu güçlü kadın, çoğu erkeğin “içten içe” hayallerini süsleyen kadınlardan biri oluyor. Çünkü normalde fazlasıyla gözleri korkuyor!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.