Erkeklere Özel 2018 Palto Rehberi

Kadınlara özel 2018 2019 kışı için palto rehberi hazırlarız da baylar için hazırlamaz mıyız? Sonbahara hızla yaklaştığımız, yazlık kıyafetlerin yerini kışlıkların bu günlerde gardıropları hazırlarken yeni palto trendlerden de habersiz kalmak istemeyenler için sadece palto modasını trendleri sunmuyoruz. Burcuna uygun paltoları sunuyoruz.

Kadınlara özel rehberde de yaptığımız gibi başlığımız palto olsa da sadece palto ile kalmadık tüm dış giyimi masaya yatırdık. Hazırsan, yeni sezondan erkeklere özel 2018 2019 Sonbahar Kış podyumundan geçen palto ve kabaları incelemeye başlayabiliriz.

Kıpkırmızı Koç Burcu Erkeği

Kırmızı rengini hep Koç burcu kadınına önerecek değiliz ya! Koç burcu erkeği de en az kadınları kadar bu rengin hakkını verir. Tabii sadece Koç burcunun karakteristik özelliklerinden olan cesur özelliği baskın olanlar. Yok eğer yeterince cesur bir Koç erkeği değilsen bu yıl senin rengin olan kırmızı paltoları sadece vitrinde bırakman çok yazık olacak. Çünkü kırmızı en ateşli renkleriyle sıcacık bir kış vadediyor. Koç burcunun canlı ve hareketli özelliklerini harekete geçirecek olan bu rengin parlak ve göz alıcı kırmızısını kullanmaya cesareti olmayanlar Raf Simons’un yarattığı tonlarda gezinebilirler.

Yağ Yeşili ile Boğa Burcu Erkeği

Doğaya Boğa burcu kadar düşkün olan başka bir yok. Eğer sen de doğaya aşırı ve tutkuyla düşkün olduğunu savunuyor ve Boğa burcu olmadığını söylüyorsan haritana bakmanı tavsiye ederiz. Çünkü inan bize bu düşkünlüğün altında haritanda bir Boğa olabilir. Konumuza dönersek Boğa burcunun doğaya olan düşkünlüğü yeşil tonunda açığa çıkıyor. Üstelik bu ke yeşilin alelade bir tonu değil yağ yeşili podyumlardaydı. Bu renk palto ve ceketleri Boğa erkeklerine üzerine basa basa önermemizin bir diğer sebebi de kullanılan kumaş ne olurla olsun çok kalite durması. Eh, Boğa burcu erkeği de kaliteye en az kadını kadar hatta biraz daha fazla önem verir. Favori paltomuz ise hiç tartışmasız Dunhill…

Ekstra Oversize Puffer Montlar ile İkizler Burcu Erkeği

Bu sezon kadın koleksiyonlarında da oversize paltolar fazladan genişlikleri ile yer almıştı hatırlarsan. Erkek trendleri de eksik kalacak değildi tabii. Üstelik bu ekstra oversize modasının erkekler üzerinde daha alımlı durduğu da kesin. Peki, neden İkizler burcu erkeğine fazladan oversize olan puffer montları öneriyoruz, onu da hemen açıklığa kavuşturalım. Çünkü geçmişte kayak sezonlarında kullanılan fakat daha sonra sportif bir kod ile şehre inerek yumuşak bir geçiş yapan bu montlar İkizler burcu erkeğinin hareketli yapısına rahatlıkla uyum sağlar. Ayrıca kıyafet ve giyim tarzı olarak her zaman önceliği rahatlık olan bir burcun kruvaze bir palto ile kışı geçireceğini düşünmüyoruz tabii. Değişime açık olan İkizler burcu erkekleri kendinden bir beden daha büyük olan bu montları takım elbiselerin üzerinde de deneyeceklerine eminiz.

Ekose ile Yengeç Burcu Erkeği

Ekosenin her rengi 2018 ve 2019 sezonunu selamlamaya hazır. Mavi, kırmızı, bej, yeşil en çok göze çarpan renkler olsa da siyah, beyaz ve kahverengi de oldukça fazla. Zamansız kumaşlar arasında ilk beşte olan ekose geçmişe tutkuyla bağlı olan Yengeç erkeğinin dolabına biz söylemeden girmiştir buna eminiz. Bu kumaşı kullanmayacak kadar çekingen olan Yengeç burcu erkeklerine koyu tonlardan hazırlanılan ekose palto ve montları öneriyoruz. Ekose kumaşına kendini hazırlamak isteyen Yengeç erkekleri; Etro’nun yeşil ceketi casual giyim tarzında bu kumaşa başlaman için bir fırsat.

Gösterişin Adı Aslan Burcu Erkeğinde

İhtişam ve gösteriş sadece Aslan burcu kadınına ait değil tabii ki. Hatta zaten çok iyi bilirsin ki aslan hayvanının süslüsü erkek aslanlardır. Bu burçlar için de geçerlidir. Her ne kadar Aslan kadını için süslü, gösteriş ve ihtişam meraklısı desek de Aslan erkeği ile kıyaslama yaptığımızda bu sefer kadının fendi galip gelemez. Sözü fazla uzatmadan 2018 Sonbahar Kış palto trendleri arasından Aslan erkeklerine yaka kürkü, koyun postu görünümlü ceketleri ve eğer yeterli özgüvene sahipsen kürklü palto ve ceketleri öneriyoruz. Tabii sahte olanlarını! Bu sezon için özellikle Dsquared2 podyumundaki beyaz ve kahverenginden tasarlanmış olan kürk ceket ile dağ evine yapacağın bir hafta sonu kaçamağı ile  Instagramın için harika fotoğraflar çıkartacağına emin olabilirsin.

Devetüyü Rengi ile Başak Burcu Erkeği

Bu sezonun bir numaralı rengi devetüyü rengini tabii ki Başak burcu erkeğine öneriyoruz. Minimal bir stile sahip olan Başak erkekleri bu sezon, hem siyah, hem beyaz hem de kahverengi ile rahatlıkla kombine edilen bu zamansız rengi dolabına eklemek için harika bir fırsat. Sade ve gösterişsiz stilini mükemmel bir stile dönüştürürken Versace’nin kusursuz tasarımdaki paltoyu gardırobuna eklemen yeterli. Daha fazlası için diğer tasarımcıların koleksiyonlarındaki devetüyü rengi dış giyimlerini inceleyebilirsin.

Kruvaze ile Terazi Burcu Erkeği

Zarafet ve şıklık sadece Terazi kadınlarının tekelinde değil. Terazi burcu erkekleri de en az kadınları kadar şık ve kusursuz giyim tarzına sahiptir. Bu şıklık tutkusu Terazi erkeklerinin içlerinde gizli olan estetik anlayışlarından gelir, bunu da böyle bilmelisin. Eğer henüz şık bir Terazi burcu erkeği ile karşılaşmadıysan emin ol onun da ay ve venüs burcu başkadır. Bu sezondan Terazi burcu erkeklerine düşen şıklık ise kruvaze paltolarda gizli. Özellikle Ralph Lauren ve Alexander Mc Queen tasarımlarındaki kusursuzluk Terazi erkeklerinin kanına işleyecek.

Upuzun Paltolar ile Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkeği de tıpkı kadını gibi kendine güvenir ve der ki: Ben giyersem moda olur.! Evet, kim derdi ki yerlere kadar uzanan paltolar Matrix filmindeki Neo’dan sonra giyilebilir bir kıyafet olarak sokağa inecek. İşte, Akrepler dedi. Bu sezon Marni, Paul Smith ve  Christian Dada’nın öncülüğünde bilek hizasındaki paltoları artık cool bir şekilde üzerine alabilirsin. Üstelik bu tarz senin gizemli kişiliğini de destekleyecek. Çünkü hangi erkek bu kadar uzun palto giyer dedirterek merak uyandıracağına emin olabilirsin.

Deri Kumaş ile Yay Burcu Erkeği

Rahatlık düşkünü Yay burcu erkeği üzerinde bir gram fazlalık sevmez. Seyahat ederken giydikleri sayılmaz tabii. Enerjik, maceraperest ve özgürlüğüne fazlasıyla düşkün olan Yay burcu erkeği her zaman zamansız bir parçalara yatırım yapar. Çünkü onun için trendlerden çok her zaman kullanabileceği parçalar önemlidir. O nedenle biz de bu sezon Yay erkeklerine deri ceketi öneriyoruz. Tek bir farkla bu sezon deri ceketler hem çok cepli hem her renkte hem de her boyda. Seçim senin!

Trençkot ile Oğlak Burcu Erkeği

Vazgeçilmez kuralları olan Oğlak burcu erkeği, klasik ve ağır başlı stilinde kırmızı bir palto ya da mavi ekose cekete yer veremezdi öyle değil. Oğlak burcu erkekleri için stil başlı başına bir iştir. Ve hataya yer yoktur. Bu oğlak burcunun disiplinli özelliğine ait bir kuraldır. Eh o halde klasik ve zamansız bir seçim yapacak olan Oğlak erkeğine ne önereceğiz dersin. Tabii ki modası asla geçmeyecek olan trençkotları. Bizim favorimiz bu sezon Billy Reid. Çünkü en azından yakası ile farklılaşmaya gidebilirsin dolabında…

Çift Renk ve Birkaç Desen ile Kova Burcu Erkeği

Kova burcu erkeğinin sıra dışı olma özelliği tüm stiline yansıdığı için farklı kumaşları ve desenleri en güzel o taşıdı hep. Taşımaya da devam edecek gibi görünüyor. 2018 ve 2019 sonbahar kış trendleri arasında olan çift renk ve birkaç desenden oluşan tasarımları bu nedenle önereceğimiz ilk burç, her zaman Kova burcu oluyor. Çünkü Kova burcu erkeği dolabına yatırım yaparken başkalarının ne diyeceğini düşünmez kendine has giyim tarzını devam ettirmeyi hedefler.

Mavi ve Sarı Renkleri ile Balık Burcu Erkeği

Naif ve romantik Balık burcu erkeği romantizmi sadece ilişkilerinde yaşamıyor. Onun için şefkat ve romantiklik bir hayat görüşü. Bu görüşü dolabına da yansıtıyor olacak ki Balık burcu erkekleri renkten asla kaçmıyor. Bu sezonun en fazla öne çıkan rengi olan mavi Balık burcunun neredeyse imza rengi. O nedenle mavi rengini birden fazla dolabına katmanı öneriyoruz. Üstelik bu sezon kruvaze palto, puffer mont ya da deri ceket olarak bile her tarzda mevcut. Mavi dolabında fazlasıyla varsa yanına bir de sarı rengi almanı öneriyoruz. Çünkü 2018 Sonbahar Kış modasında sarı fazlasıyla var. Üstelik önümüzdeki sezonlarda da olmaya devam edecek, bizden söylemesi.

Tüm görseller Vogue Runway sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.