Erkekler Hangi İki Burcun Kadınından Korkuyor?

Erkekler karşısında güçlü kadınlar görmek istediğini söyler. Sorumluluklarını bilsin, yalnız da ayakta durabilsin. Kendine güvensin, ayakları yere bassın. Tabii bu söylemlerin altında belki kendilerinin bile henüz farkında varmadığı bazı duygular yatıyor. Korku! Belki düşüncelerini bastırıyorlar, belki de üstüne giderek bu sorunlarını çözmeye çalışıyorlar. Peki aslında hangi burcun kadınlarından korkuyorlar?

Cesaret Hapı Yutmuş Koç Kadını

Güçlü, canlı ve cesur! Bir Koç kadınını yürüyüşünden bile tanımanız mümkün. Hatta biraz ürkme şansınız da var! Karşısındaki insana karşı tamamen dürtüsel davranan bu arkadaşlar, bazen biraz bencil olabiliyor. İnat ettiğinde bir adım bile geriye gitmiyor, mücadele etmeyi seviyor. Problemlerin üstünü örtmek ya da kaçış yolu aramak yerine burnunun dikine gidiyor. Kimi zaman ağzından çıkanı kulağı duymayabiliyor, kimi zamansa içindeki dişi kaplanı ortaya çıkarmaktan hiç çekinmiyor. Kendisinden asla taviz vermiyor, karşısında Floyd Mayweather olsa bile sözünü sakınmıyor. Gel gelelim erkeklerinden gözünü de fazlasıyla korkutuyor. Çünkü kimse Koç kadının gücü altında ezilmek istemiyor.

Tuttuğunu Koparan Akrep Kadını

Ve Tanrı zor kadını yarattı! Kimseye eyvallahı yok, yalana dolana karnı tok! Akrep kadını uzlaşmayı sevmez, atılan kazığı asla affetmez. Her daim kontrollü davranır, yerine geldiğinde acısını söke söke çıkartır. Sınırları zorlar, kıskançtır. İradeli davranır, uçlarda dolaşır. Sevgilisine tutkuyla yaklaşır, aşkını patlamaya hazır bir volkanın eteklerine taşır. Bazen ateş olur kalbine dokunur, bazen buz suyla duş almış gibi hissetmene neden olur. Dedik ya zor kadın diye! Erkekler de korkuyor haliyle!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.