Erkeğin Kalbine Giden Yol Venüs Burcundan Geçer!

Venüs gezegeninin özelliklerine şöyle bir göz atalım, bakalım size neler hissettirecek?

Gökyüzündeki en parlak gök cisimlerinden biridir. Yüzey sıcaklığı en yüksek gezegendir.

Venüs’te güneş batıdan doğup, doğudan batar. Venüs’ün bir günü Dünya’nın 200 gününden uzundur ve ekseni etrafında ters yönde dönen tek gezegen Venüs’tür.

Kimi özellikleri ile Dünya’ya çok benzediği söylenir. Bir nevi dünya gibi ama dünya değil ya da dünyaya çok yakın ama gidilmesi güç, yaşanması ise imkânsız…

Bu bilimsel gerçekleri anlatan birkaç cümle şimdi kulağınıza daha romantik gelmiş olabilir. Nitekim Venüs de bu romantizm ve tutku dolu tarzı ile mitolojide aşk ve sevgi ile ilgili tanrıçaları temsil ederken astrolojide ruh ve maddenin birleşmesini anlatır.

Ayrıca kadın, kadınsılık ve kadına olan aşk temaları ile de Venüs burcunun özellikleri erkeklerin haritasında kişinin nasıl kadınlara çekildiğini ifade eder.

Aradığınız cevap “ilişkinin ömrü” değil “âşık olunacak kadın” tarifi ise çoban yıldızı size ışık olmaya hazır!

Eğer Venüs burcunuzu bilmiyorsanız tıklayıp öğrenebilir, daha sonra yazıya geri dönebilirsiniz.

Erkeğin Kalbine Giden Yol Venüs Burcundan Geçer

Venüs Koç: Enerjik

Hevesli ve aceleci halleri ile Koçlar hayat enerjilerini daha da yukarı çıkaracak bir duygu ve bu duyguyu onunla yaşayacak birini ararlar. İyi görünür, size sürprizler yapar ve eğlendirir. Hislerinizi doludizgin yaşayan biriyseniz ilişkinizin gidişatını, sonunu ya da vadesini dert etmeden aşkınızın tadını çıkartın. Onunla bu maratona başlamadan önce ise her şeye yetebilmek ve yetişebilmek için kendinizi şarj edin ve kemerlerinizi sıkıca bağlayın!

Venüs Koç: Enerjik

Venüs Boğa: Modern

İşte karşınızda güvenle başınızı omzuna yaslayabileceğiniz, sadık bir adam. Boğalar kendileri gibi hayatta sağlam duruşları olan, modern kadınlardan hoşlanır. Sıradan hisler ve gelip geçici ilişkiler pek onlara göre değildir. Aynı şekilde düşünen ve güzellikleri ile başlarını döndüren karşı cinsleri ile kuvvetli bir aşk yaşamaya ise ilk günden itibaren hazırdır.

Venüs Boğa: Modern

Venüs İkizler: Zeki

İyi bir iletişim için en önemli araç zekâdır. Sohbet etmeyi ve kahkaha atmayı seven İkizler için bu durumda zeki, entelektüel ve espritüel kadınlar vazgeçilmezdir. Birlikte güzel vakit geçirmek, aşktan önce partner olmayı başarabilmek İkizler için önceliklidir. Duygusal olarak gerilim yaşamak istemediği için size de yaşatmayacak olsa da sadakati konusunda ne düşünürsünüz o konuyu pek açmıyoruz.

Venüs İkizler: Zeki

Venüs Yengeç: Koruyucu

Bildiğiniz gibi Yengeçler evcimen ve ebeveyn tavırlı kişilerdir. Venüs burcu Yengeç olan erkekler de bu nedenle anaç ve onlara iyi bakacağını hissettikleri kadınları hayatlarında isterler. Aşka hep yakın duruşları ile bazen kıskançlık yapıp yoğun tutkusunu hissettirecek bazen de empatik haliyle sizi çok iyi dinleyip anlayacaktır. Hem yoğun duygularınızla hisleri konusundaki beklentilerini karşılamaya hem de onu koruyup kollamaya hazırsanız ne mutlu Yengeçlere…

Venüs Yengeç: Koruyucu

Venüs Aslan: İlgili

Ateşli ve cömert bir âşık olduklarından karşılarındakinin de hayranlık uyandırmasını isterler. Üstelik sadece kendileri için değil onları gören izleyen takip eden veyahut herhangi bir yerde denk geldikleri herkes için… Sosyal ortamlarda ne kadar ön planda iseniz ne kadar takdir topluyorsanız ve insanlar tarafından seviliyorsanız Aslanların o kadar çok dikkatini çekersiniz. Herkesin kalbini fethetmeyi başaran kişinin ona karşı ilgi göstermesi ise bir anda Aslanları büyüleyebilir. Bu gösterişli çiftin aşkı da en az kendileri kadar dillere destan olmayı hak edecektir.

Venüs Aslan: İlgili

Venüs Başak: Bakımlı

Güzel görünmenin şartı iyi giyinmek, tarz edinmek, mimik ya da jest ile bütünleşmek değil her şeyden önce temiz görünmek mi? Başak erkeğini etkilemek için ilk aşamayı tamamladınız bile… Başaklar duygusal ilişkilerinde de diğer her konuda olduğu gibi pragmatik kimselerdir. Aklını ön planda tutarken iyi görünmekten de taviz vermeyecek kadınları çekici bulurlar. Yüksek beklentilerine karşılık vermeye değer diyorsanız Başaklar ile uzun süre mutlu olabilirsiniz.

Venüs Başak: Bakımlı

Venüs Terazi: Nazik

Zevkler ve renkler tartışılmasa da güzellik göreceli de olsa kabul edelim ki bazılarımızın estetik duyguları daha gelişmiştir. Kibar, saygılı ve hoş görünerek Terazi erkeklerini hemen bir ilişkiye çekmeniz mümkün. Zaten biliyoruz ki uyumlu ve yalnızlıktan hoşlanmayan Terazilerin gözleri açıldıkları günden itibaren sürekli ruh eşlerini ararlar. Eğer onunla bir elmanın 2 yarısı gibi olduğunuzu düşünüyorsanız, zarafetle ona yaklaşıp nazikçe kalbini kazanabilirsiniz.

Venüs Terazi: Nazik

Venüs Akrep: Derin

Hemen her konuda karşısındaki kişinin sınırlarını zorlayan Akrepler dışarıdan bakıldığı gibi kolay anlaşılabilen kişiler değillerdir. Hele ki ilişkileri söz konusuyken. Aşk konusunda bildiklerinizi unutmaya hazır ve aşka yeni bir anlam katacak kadar tutkuluysanız doğru adrestesiniz. Seksepalite konusunda ise sıradan bakış açısını bir kenara itin ve her anınızda dürtülerine hitap etmeye hazır olun. Bakışınız, duruşunuz, ses tonunuz, gülümseyişiniz, enerjiniz ve daha fazlası ile…

Venüs Akrep: Derin

Venüs Yay: Eğlenceli

“Hayatta her şey güzel bir anı, herkes tanımaya değer bir kitaptır. Birlikte geçirilen zamanlar kıymetli, hayat ise üzülmeye ya da pişman olmaya değmeyecek kadar kısa…” Bu sözler ile Yayların dünyasına kısaca göz atabilir, beklentilerini anlamaya çalışabilirsiniz. Eğer bu bakış açısına saygı duyar, onlara neşeli bir yol arkadaşı olabilirseniz sizinle olmaktan mutluluk duyacaktır. Birlikte özgürce seyahat etmek, kitap okumak ve yıldızların altında gökyüzünü seyrederek sohbet etmek ister misiniz?

Venüs Yay: Eğlenceli

Venüs Oğlak: Olgun

Zamanın ve gerçekliğin gerektirdiklerine hazır olanlar ile arkadaşlık ya da aşk ilişkisi yaşamak isterler. Çok duygu yüklü ya da ateşli oldukları söylenemeyeceğinden daha çok olgun, aklı başında ve ne istediğini bilen kadınları çekici bulurlar. Oğlaklara hitap edebilmek için önce kendi ayaklarınızın üzerinde durmalı, hayat ile mücadelenizi büyük oranda tamamlamış olmalısınız.

Venüs Oğlak: Olgun

Venüs Kova: Orijinal

Aşk nedir? Şimdi vereceğiniz her cevap biliniz ki Kovalar için sıradan! Herkes tarafından sevilmek için uğraşmıyor, mantığa ve bilgiye önem veriyorsanız onun için değerlisiniz. Bağlılık konusunda fikirlerinizin ne olduğu da onlar için çok önemli. Çünkü Kovalar için birliktelik zamanın şartlarına ve kişilerin özgür iradesine göre şekillenir. Bir başlangıç çizgisi var olduğu gibi her konuda bir bitiş çizgisi de her daim çekilebilir…

Venüs Kova: Orijinal

Venüs Balık: Şefkatli

Ben sana şiirler yazıyordum ki sen geldin… Aşka âşık Balıklar için onların aradığı sevgili olmak hem çok kolay hem de çok zor. Duygularınızı şefkatiniz, fedakârlığınız, sözleriniz ve dokunuşlarınız ile ne kadar ifade edebiliyorsunuz? Hepsinde biraz ya da herhangi birinde üstün bir yeteneğiniz var mı? Belki aradığı şey çok güzel, bakımlı, gösterişli ya da çok zeki bir kadın değil ancak can alıcı nokta zaten hayal ettiği kadın olmak değil, sizi hayal etmesini sağlayabilmektir…

Venüs Balık: Şefkatli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir