En Sempatik ve Güler Yüzlü Burçlar

Toplumdaki barış ve hoşgörünün inşa edilmesinde bazı burçların büyük payı vardır. Genelde iyi niyetli olan bu kişiler sabırlı ve anlayışlıdır. Her daim insanlara güler yüzlü yaklaşır, sempatik tavırlarıyla kendilerini sevdirirler. Gerginlikten hoşlanmayan bu burçlar, yeni insanlara ısınmakta zorluk çekmezler. Kısa sürede kaynaşır ve samimi ilişkiler kurarlar.

Doğum haritanı inceleyerek daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsan hemen Moyra’yı indir

Yay

En sempatik burçların başında geliyorsun. Herkese karşı sıcakkanlısın. Neşeli tavırlarından ötürü genelde çevresinde sevilen bir tipsin. Yay burcu olmanın verdiği yaşam sevgisi en büyük motivasyon sebeplerinden sayılabilir. Geleceğe hep iyimser bakıp, olumsuz hadiselerin moralini bozmasına izin vermiyorsun. Her yeni güne aynı umut ve hevesle uyanıyorsun. Bu pozitif enerjini başka insanlara da yansıtıyorsun. İnce ve zekice esprileriyle en sıkıcı ortamları bile şenlendirirsin. İş ortamında, okulda veya özel hayatında aynı eğlenceli tavrını yansıtırsın. Mütevazı ve iyi niyetli yaklaşımınla çevresine güven veriyorsun. Patavatsız olman başını ağrıtsa da seni yakından tanıyan insanlar, bu lafların kötü niyetle ağzından çıkmadığını bilir. İçinde kin beslemeyen Yaylar, affedici ve hoşgörülüdür. Sana kazık atanlara bile kucak açacak kadar yüce gönüllüsün. İnsan ilişkilerinde sabırlısın ve hataları uzun süre görmezden gelirsin. Çocuksu yönünle içindeki iyimserlik ve masumiyet asla silinmez.

 Balık

Zodyak’ın melek burcu olarak gösterilebilirsin. Oldukça duygusal ve merhametlisin. Derin vicdanınla yelkenleri çabucak suya indiriyorsun. Başı sıkışanın yardım isteyeceği ilk kişilerdensin. Empati yeteneği gelişmiş biri olduğun için karşısındakinin yerine kendini koyuyor ve onun ruh halini anlayabiliyorsun. Depresif bir yönün olsa da bunun zararını kendine yansıtıyorsun. Çevresindekilere karşı hep yardımsever bir tavırla yaklaşıyorsun. İnsanlara çabuk kanmak gibi negatif bir özelliğin var ama aptal yerine konmaya çok bozuluyorsun. Bu özelliğinin sebebi herkesi kendin gibi iyi niyetli sanmandan kaynaklanıyor. Başta ailen olmak üzere sık sık insanlar için fedakârlık yapıyorsun. Kendin mutsuz ve gergin olduğun zamanlarda bile çevrendekileri mutlu etmeye çalışıyorsun. Bu kadar iyi niyetli bir burç doğal olarak güler yüzlü oluyor. Yeni tanıştığın insanlara da aynı tebessümle yaklaşıyorsun. Bu kadar pozitif bir üslupla yaklaşman seni yeterince tanımayan insanlarda şüphe uyandırabiliyor. Hâlbuki samimi birisin ve politik ilişkiler kurmak asla sana göre değil.

Terazi

Bir diğer güler yüzlü burcumuz da Venüs gezegeninin etkisindeki Terazi burcu. Kibarlık ve zariflik senin doğanda var. Huzur senin için oldukça önemli olduğu için “Aman ağzımızın tadı kaçmasın.” diyerek kavga ve gürültüden uzak durman hiç şaşırtıcı olmaz. Bulunduğun ortamlarda gerginlik çıkmaması için elinden geleni yapar, arabuluculukla sorunları tatlıya bağlarsın. Görgülü ve ince düşünceli insanlardansın. Bu kadar kibar olman bazen eleştirilse de sen yaşama dair her detayı güzelleştirmeye çalışırsın. İnsanlara karşı sıcakkanlı ve ince tavırlarla yaklaşır, olumlu diyaloglar kurar, görüşmeleri tatlı bir şekilde sonlandırırsın. Medeni üslubunla kendini sevdirirsin. Uzlaşı için gerekirse kendi fikirlerinden taviz verirsin. Karşısındakinden kabaca muamele görsen bile nezaketini bozmazsın. Tatlı dilin yılan bile deliğinden çıkaracağına inanırsın.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.