En Hedonist Burçlar

Gezegenler yönettikleri burçları farklı özelliklerle donatır. Bazı burçların öncelikleri maddiyatken, bazılarınınki içsel huzur olur. Kimi burçlar da cinsellik alanında hedonist kimlikleriyle öne çıkar. Bu yönleri onları daha tutkulu ve özel kılarken yaşamlarının da merkezine oturur. Onlara göre ilişkiler bir oyundur ve bu oyundan mümkün olduğunca zevk almak isterler. İşte seks gurusu diyebileceğimiz hedonist burçlar:

Ateşli ve Sadık Partner Boğa

Yaşamda hazların götürdüğü yere gitmeyi tercih eden Boğalar, dünya nimetlerinden olabildiğince faydalanmak isterler. Bunları elde etmek için adımlarını ağır ağır ama kararlı bir şekilde atarlar. Hayatları boyunca para, makam, eğlence gibi maddi-manevi birçok zevkin yanı sıra cinsellikte de doruğa ulaşmaktan hoşlanırlar. Dışardan bakıldığında sakinliği ve dinginliği ile dikkat çeken Boğalar konu aşk ve seks olduğunda ön yargıları yıkacak derecede girişken olabilirler. Âşık oldukları insana tüm varlıklarıyla bağlanırken tutkulu ve coşkulu bir cinsel yaşamla ilişkinin doruklarına çıkarlar. Hem kendilerini hem partnerlerini mutlu edecek ihtiraslı bir ilişki yaşayarak uzun süre hatıralardan silinmeyecek anılar biriktirirler. Sekse düşkün oldukları halde gelip geçici ilişkilere değil, belki de sonsuza kadar sürecek büyük aşklara imza atarlar. Boğaların tutkularını taşıyabilecek canlılıkta biriyseniz onunla, yıllarca sürecek ateşli ve sadık bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

Fantezi Deryasında Boğulan Akrepler

Kendine has bir çekiciliği olan Akrepler tutkularından ve hırslarından beslenirler. Yaşamda arzuladıkları şeyleri muhakkak elde etmek isterler. Zevklere düşkünlüğü ile bilinen bu burç, cinsellikte tabuları yıkmaya eğilimlidir. Fantezilerin uçsuz bucaksız deryasında boğulmaktan keyif alırlar. İlişkilerinde sevdiği insanı her anlamda yüceltip göklere çıkarabilirlerken ihanete uğradıklarında bir hamlede gökyüzünden yere fırlatabilirler. İhtirasları kişiliklerinin bir yansımasıdır ve tek düze bir ilişki onlara göre değildir. Flörtleri kadar kavgaları da fırtınalı geçen Akreplerin ilişkileri öyle sessiz sedasız bitmez. Seksten aldıkları haz kadar ihanet sonrası alacakları intikamdan da büyük bir haz duyarlar. Her ne kadar aldatılmayı hazmedemeseler de kendileri de çapkınlık yapmaktan geri durmazlar. Hayatlarında biri olmadığında tek gecelik ilişkileri sık yaşar, âşık olana dek gönül eğlendirmeyi yaşamın doğal akışının bir parçası olarak görürler.

Tatmadığı Zevk Kalmayan Aslanlar

Aslanlar, Zodyak’ta ormanların kralı sıfatıyla tanınan bir burç olarak her şeyin en güzeline ve keyiflisine layık olduklarını düşünürler. “Tatmadığım zevk kalmadı dünyada” diyene kadar yaşamın hazlarını deneyimlemek isterler. Bu zevklerden biri de cinselliktir. İlişkilerinde dizginleri eline alan biri olmakla yetinmezler, egolarını göklere çıkaracak taleplerle zaman zaman partnerlerini zorlarlar. Hayat dolu ruhları sadece kendilerini değil karşılarındakileri de mutlu, sosyal ve eğlenceli bir ilişkiye sürükler. Her gün iltifat dinlemekten sıkılmayacak kadar kendilerini seven Aslan burçları, değerlerini bilen partnerlerle çok mutlu olurlar. İlişkinin üstün tarafının kendileri olduğunu düşünerek bundan gizli bir zevk alırlar. Hırçın bir seksapelliğe sahip olmaları bazı kişileri bunaltsa da uyumlu oldukları burçlara son derece çekici gelebilir. Cömertlikleri, sıcaklıkları ve aktif cinsel yaşamlarıyla ideal birer sevgili olan Aslanlar karşı cinsi etkilemekte elinden geleni ardına koymazlar.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.