En Dost Canlısı Burçlar

Burçlar camiasında iletişim konuları biraz karışık olabilir. Bazıları karşısındakine kolay kolay ısınamazken bazı burçlar da çevresiyle çabucak kaynaşır. Okul, memleket, hobiler, iş-güç derken muhabbet iyice koyulaşır. Dolayısıyla bu burçların çevresi geniş olur ve telefon rehberi, sosyal medya hesapları kalabalıktır. Bir kısım burçlar da herkesle kolay iletişim kuramasa da dostlukları başladı mı kolay kolay bitmez. Arkadaşlarına çok değer verir, zor günlerinde büyük vefa örneği gösterirler. “Bin tane arkadaşım olacağına senin gibi birkaç gerçek dostum olsun” diyebileceğiniz insanlardır. İşte Zodyak’ın en dost canlısı burçları:

Çevresi Geniş Olan ve Kolay Kaynaşanlar

Kova: Her ne kadar zaman zaman mesafeli dursalar da esprili ve karşısındakiyle rahat iletişim kuran Kovaların arkadaşlığı eğlencelidir. Onlarla seyahate, yaz tatiline veya bir maceraya atılmak üzere yola çıkmak heyecan verici olabilir. Yol arkadaşlığı sırasında karşılaştıkları hadiselere ilginç ve marjinal tepkiler vererek eğlendirirler. Adrenalin ve macera dolu yolculuklara eşlik etmek için birebirdirler. Entelektüel ve özgür ruhlu karakterleri çevresindeki insanları etkiler. Ayrıca idealistlikleri ve muhalif duruşları herkesin anlayabileceği bir şey olmasa bile özellikle arkadaş çevresinde hayranlık uyandırır.

Terazi:  Adalet ve denge sembolüyle tanıdığınız Teraziler oldukça uyumludurlar. Sorunları diyalog yoluyla çözdükleri için insanlarla genelde çatışma yaşamazlar. Zaten gergin ortamlardan hemen uzaklaşır, çevrelerinde huzur ararlar. Hem bu olumlu tutumları, hem de çekici karakterlerinden ötürü dost canlısı insanlardır. Ayrıca sosyal oldukları için çevreleri geniş olur. Estetik bakış açıları geliştiğinden arkadaşları onların zevkine güvenir. Terazi arkadaşınızla birlikte partilere katılabilir, alışveriş yapabilir, saatlerce sohbet edebilirsiniz.

İkizler:  Dil konusundaki yeteneği ve ikna kabiliyetiyle insanları kolay etkileyen bir burçtur. Bilgili ve entelektüel yapılarıyla herkesle çok kolay iletişim kurarlar. Zeki oldukları için ilgilendikleri konuları çabuk kavrar, çevrelerini kendilerine hayran bırakabilirler. İkizler burcu, sözlü iletişimin yanı sıra yazılı iletişimde de başarılıdır. Gıybet konusunda da sohbetleri tatlı olduğu için etraflarına insanları toplayıp koyu bir muhabbet ortamı yaratabilirler. Birlikte çalışılması ve sosyal olarak zaman geçirilmesi zevkli insanlardır.

Vefasıyla Duygulandıran Burçlar

Boğa: Sakin ve sabırlı kişilikleri ile karşılarındaki insanlara huzur veren Boğalar dostlarına oldukça değer verirler. Sağduyulu yönleriyle bulundukları ortamda oluşan herhangi bir gerginliği önleyebilecek potansiyeldedirler. Onların arkadaşları için en önemli yönleri sadakatleridir, çok iyi sır tutarlar. Etraflarındaki insanlara güven veren Boğa burçları için vefa oldukça önemlidir. Menfaat uğruna dostlarını satmazlar. Soğukkanlı oldukları için arkadaşlarının herhangi bir kriz anında onları sakinleştirir ve sorunu çözmeye çalışırlar.

Yengeç: Duygusal ve anaç özellikleriyle bilinen Yengeç burçları dostlarına, sevdiklerine çok değer verirler. Arkadaşlarını koruyup kollar ve hatalarına anlayış gösterirler. Empati yetenekleri geliştikleri için çevresindekilerin sıkıntılarını anlar ve yardımcı olmaya çalışırlar. Dolayısıyla bu yönleriyle arkadaşlarının güvenini kazanırlar. En vefalı burçlardan olan Yengeçlerin sohbeti renklidir, onlarla saatlerce özellikle ev yaşamıyla ilgili konularda sohbet edebilirsiniz. Ev içinde film izlemek, kahve içmek, birlikte yemek yapmak, fal bakmak için idealdirler.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.