En Cool Görünen Burç Hangisi?

İnsan ilişkilerin nasıl? Girdiğin her ortama ayak uydurabiliyor, samimiyetini sonuna gösterebiliyor musun? Yoksa önce derinlemesine bir gözlem yapıyor, kendini biraz geri çekip çevrendekileri tanımaya mı çalışıyorsun? Cevabı kafanda net bir şekilde görebiliyor musun? Tüm bunların burcunun doğasıyla alakalı olduğunu biliyor musun? İşte cool duruşuyla kendini buz dağının arkasına saklayan, aylarca sabredip dışarı çıkmak için doğru zamanı kollayan iki burç!

Burcun ve karakterin hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için tıkla!

En Cool Görünen Burç Hangisi?

Kendine Has Tavırlarıyla Kova Burcu

Herkes sende bir tuhaflık olduğunun farkında. Kimileri seni dahi diye parmakla gösteriyor, kimileri deli deyip arkandan gülüyor. Fakat başkasının ne düşündüğü ilgi alanına hiç mi hiç girmiyor. Çünkü sen kendi halinde yaşamayı seviyor, genel geçer yargılara göre kendini değiştirmeye çalışmıyorsun. Herkesin her dediğine “amenna” demiyor, kendi görüşlerinden asla vazgeçmiyorsun. Aslında içinde belki de çok farklı biri yatıyor. Fakat perdelerini kaldırmaya pek cesaret edemiyor, insanların eline koz vermeyi sevmiyorsun. Nasıl davranırsan davran kendine has duruşunla en cool burç olarak adını tarihe yazdırıyorsun.

Merak Uyandıran Görüntüsüyle Akrep Burcu

Girdiğin her ortamda merak uyandırıyor, gizemli tavırlarınla dikkat geçiyorsun. “Kara gün dostu” olarak bilinsen de herkese kalbini kolay kolay açmıyor, çevrendekilere pek güvenmiyorsun. İnsanlarla ilk anda mesafeli olmayı tercih ederek, mesafeni çok net bir şekilde gösteriyorsun. Yapılan bir yanlış karşısında pek de affedici bir tavır sergilemiyor, gözünün kara olduğunu her halinle belli ediyorsun. Bazen siyah deri ceketinle, bazen kemik çerçeveli gözlüklerinle cool burçlar listemizin ikinci sırasında yer alıyorsun.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.